Andrzej Piaseczny odsłania kolejne sekrety życia prywatnego. Najpierw pokazał dom, a teraz ogród

Andrzej Piaseczny – dom i ogród

Andrzej Piaseczny – dom i ogród

Andrzej Piaseczny jak większość artystów w Polsce nie opuszcza swojego gospodarstwa. Dzięki temu poznajemy coraz bardziej jego dom i działania, którymi na co dzień wypełnia czas. Okazuje się, że kiedy nie śpiewa, bawi się w rolnika.

Andrzej Piaseczny podporządkował się zarządzeniu i nie opuszcza domu. Poczucie odpowiedzialności za mamę i innych ludzi spowodowało, że bez zastrzeżeń poddał się nakazowi.  Nie siedzi jednak na kanapie, tylko co jakiś czas próbuje mobilizować się do aktywności. Kilka dni temu na Instagramie pokazał zdjęcie z serią ćwiczeń jogi, które opatrzył komentarzem:

Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca… Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie – napisał.

Pokazał też kolacje, którą własnoręcznie przygotował. Piaseczny nie jest wegetarianinem, więc przyrządził królika. Danie niezbyt spodobało się przyjaciółce piosenkarza – Majce Jeżowskiej, która napisała komentarz:

A ja mam nadzieję, że kiedyś zrezygnujemy wszyscy ze spożywania zwierzątek – wyznała Majka.

Andrzej Piaseczny jako rolnik

Piasek na Instargramie w niebieskiej kurtce i szarej bluzie z łopatą w ręce nagrał krótki filmik w trakcie sadzenia szczepionych, wysokopiennych porzeczek. Pokazał też wykopaną już dziurę w ziemi na nową sadzonkę.

Wczoraj śpiewaliśmy piosenki, a dzisiaj jesteśmy ludem pracującym miast i wsi – powiedział do kamery Andrzej.

Podzielił się również refleksją, jaką wzbudził w nim zarzut, że wszyscy teraz udają fachowców „od treningu personalnego, od gotowania, od śpiewania”. Andrzej Piaseczny nie zgodził się z tym:

Może po prostu dzielimy się ze sobą tym co potrafimy robić. Tak po amatorsku, tak normalnie, tak po prostu. Żeby pobyć ze sobą trochę w tym trudnym czasie. Albo poleżeć, tak jak on. Ten, tam.

I wskazał ogromnego psa za sobą. To Krym, owczarek środkowoazjatycki, którego Piasek adoptował w 2018 roku. Na koniec piosenkarz pozdrowił wszystkich:

Pozdrawiam wszystkich, Rolnik – zakończył wokalista z uśmiechem.

Fani mogli zobaczyć kolejny skrawek azylu Piasecznego. Po prezentacji domu i wnętrza salonu w programie Uwaga!, przyszła pora na pokaz imponującego ogrodu. Internautom bardzo spodobał się taki szczery przekaz Andrzeja.

  • Andrzeju jesteś najbardziej szczerym człowiekiem! Pozdrawiam
  • W tak trudnych czasach powinniśmy dzielić się każdym dobrem, jaki posiadamy, aby wspierać i umacniać się nawzajem. Pozdrawiam rozśpiewanego kucharza – rolnika i Kryma oczywiście też.
  • My bardzo dziękujemy, że dzielisz się tym, co umiesz robić i na pewno umilasz nam tym czas! – pisali wielbiciele Piasecznego.

A wam jak podoba się Andrzej Piaseczny jako rolnik?


Andrzej Piaseczny w ogrodzie

Andrzej Piaseczny w ogrodzie

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Dom Andrzeja Piasecznego

Dom Andrzeja Piasecznego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×