Piasek publicznie zakończył konflikt z bratem. Pokazał zdjęcie Krzysztofa, ale nasze oko ucieka w stronę przystojnego młodzieńca…

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka. To pierwszy raz, kiedy na swoim profilu na Instagramie umieścił tak osobisty post, dotyczący najbliższych mu mężczyzn. Co napisał?

Andrzej Piaseczny kilka miesięcy temu wydał nową płytę 50/50, która ukazała się z okazji okrągłych urodzin piosenkarza. Zrobiło się o niej głośno nie tylko z powodu premiery, ale także coming outu wokalisty, który otwarcie przyznał, że jest gejem. O wszystkim śpiewa w piosence Miłość. Utwór opowiada o długo skrywanych uczuciach muzyka do mężczyzny.

Po odważnym wyznaniu artysty cały czas jest o nim głośno. Stracił posadę w The Voice, ale nie pożegnał się z jurorowaniem i zasiadł za stołem sędziowskim w Polsacie w tanecznym show Taniec z Gwiazdami, gdzie bez zahamowań wypowiada się na interesujące go tematy, niejednokrotnie komentując bieżące wydarzenia w Polsce.

O ile o artyście wiemy w zasadzie chyba wszystko, tak o jego najbliższych już niewiele. Najsłynniejsza jest jego mama, pani Alicja, z którą wystąpił w programie Starsza Pani musi fiknąć. W social mediach pochwalił się także zdjęciami ze ślubu siostry. Andrzej ma brata Krzysztofa, o którym nie mówi publicznie. Nieoficjalnie mówi się, że braci dzielą skrajnie różne poglądy polityczne:

Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata – informował SE.

O podziale w rodzinie sam wokalista mówił już jakiś czas temu w rozmowie z Onetem.

Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami  – zdradził Andrzej.

Mimo tego, że być może z Krzysztofem nie łączą Piaska zbyt serdeczne relacje, to wokalista postanowił na Instagramie uczcić sukces bratanka. Z tej okazji pokazał zdjęcie najbliższych sobie mężczyzn.

Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka

Na Instagramie Piaska pojawiło się zdjęcie dwóch mężczyzn w togach. Ojciec z synem z uśmiechami pozują do fotografii. Widać dumę rozpierającą Krzysztofa Piasecznego. Radości nie ukrywa też Andrzej, który pochwalił się sukcesem syn brata:

Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył Ślubowanie Adwokackie. . Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje. #rodzina #duma #siła #miłość #gratulacje

Pod postem dumnego wujka nie brakuje gratulacji dla młodego mężczyzny. Niektórzy internauci dostrzegli także rodzinne podobieństwo. Piszą, że Krzysztof Junior jest podobny do Andrzeja Piasecznego. Też to widzicie?


Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka

Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka

Krzysztof Piaseczny brat Andrzeja Piasecznego- screen z You Tube

Krzysztof Piaseczny brat Andrzeja Piasecznego- screen z You Tube

Krzysztof Piaseczny brat Andrzeja Piasecznego- screen z You Tube

Krzysztof Piaseczny brat Andrzeja Piasecznego- screen z You Tube

Komentarze

 • Gość pisze:

  W The Vocice Poland był fajny, merytoryczny, zabawny i lubił uczestników. Szkoda go w Tańcu z gwiazdami. Nie może zaprezentować tu swoich umiejętności piosenkarskich, a niewątpliwie takie posiada. Jedynie wg mnie nie powinien wyrażać swoich pati czy antypatii, bo widzom to jest do niczego potrzebne.
  Wróć Andrzej do The Woice, bo te panie obecnie(p. Justyna i p. Sylwia ) to po prostu porażka, w szczególności ta pierwsza

 • Gośćbb pisze:

  Wszyscysa bardzo podobni, tylko ze brat i nbratanek troche bardziej przytyci….

 • Gość pisze:

  Lubię gościa ze to że jest taki szczery.

 • Ewa pisze:

  Krzysztof Piaseczny , gdy siedzi przypomina mi tego prokuratora z serialu ” gliniarz i prokurator”.
  Nie ma co się kłócić ,tym bardziej o jakąś zastaną politykę. Życie jest za krótkie

 • Gość pisze:

  Mściwy typ

 • Gość pisze:

  Jaki coming out- od dawna wszyscy wiedzieli, nawet niektórzy się chwalili znajomościami

 • Gość pisze:

  Zawsze lubiłam Pana i twórczość artystyczną. Orientację każdy ma jakąś i to nie powinno ludzi dzielić. Artyści zawsze są inni. Talent jest innością. Nie wierzę że z TVP Pana wyrzucili. Nikt nigdy w tej telewizji nie mówił o panu inaczej niż z szacunkiem. Życzę długich sukcesów bo talent zawsze się obroni.

 • Gość pisze:

  Brawo Andrzej! Bardzo Cię lubię, jesteś sobą !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×