Andrzej Piaseczny po odejściu z TVP długo nie czekał na oferty. Właśnie odrzucił hitową propozycję

Piasek w Tańcu z Gwiazdami

Piasek w Tańcu z Gwiazdami

Andrzej Piaseczny nie czekał długo na oferty po zakończeniu The Voice. Zdradził w wywiadzie, że odrzucił propozycję udziału w popularnym show. Dlaczego?

Andrzej Piaseczny zdobył serca publiczności show TVP The Voice Senior, w którym był trenerem podczas dwóch dotychczasowych edycji. Nie ma jednak wątpliwości, że to nie on zasiądzie w fotelu w następnej odsłonie programu.

Nie sądzę, żebym pozostał w jury »The Voice Senior«. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w wywiadzie.

Szybko jednak pojawiły się nowe oferty. Dlaczego odrzucił propozycje udziały w Tańcu z Gwiazdami?

Andrzej Piaseczny nie pojawi się w Tańcu z Gwiazdami

Producenci show od pierwszej edycji namawiają Piaska do udziału w programie, zdając sobie sprawę, że jego obecność przyciągnęłaby przed ekrany wielu widzów. Andrzej jednak nie daje się przekonać.

Moja reakcja od wielu lat jest zawsze taka sama. Bo muszę zdradzić, że od pierwszej edycji proponowano mi udział w tym programie. Teraz już nikt do mnie nie dzwoni w tej sprawie, bo wszyscy wiedzą, co odpowiem – zdradził w rozmowie z Plejadą.

Piaseczny uważa, że uczestnicy show Polsatu nie do końca potrafią dobrze się bawić i nie traktują udziału jako przygody tak jak gwiazdy zagranicznych edycji.

Ten program jest jedną wielką zabawą, od pierwszej do ostatniej minuty. Tam nie trzeba zabijać się o wygraną, czy tracić kilogramów na nieustających ćwiczeniach, próbując dojść do perfekcji, w obawie przed tym, że Czarna Mamba zniszczy cię podczas oceniania. Prawdopodobnie jednym uczestnikom zależy bardziej na tańcu, innym – na zabawie. Ale niezależnie od tego, wszyscy się uśmiechają, czerpią z tego radość i mają świadomość, że biorą udział w programie rozrywkowym. A u nas to jest niemal jak Wyścig Pokoju (śmiech). Krew leje się strumieniami, z daleka czuć nienawistne myśli po obu stronach, gdy uczestnicy stają naprzeciw jurorów – dodał.

Piasek jest otwarty na propozycje udziału w nowych wyzwaniach, ale Taniec z Gwiazdami wyklucza.

Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie w wielu programach rozrywkowych, w których mógłbym się dobrze bawić. Ale w takim wyścigu, jakim jest u nas Taniec z gwiazdami, nigdy nie wezmę udziału – podkreślił Piaseczny.

W Polsce wyemitowano już 24 edycje Tańca z gwiazdami – 13 na antenie TVN i 11 na Polsacie. Kolejna edycja pojawi się na antenie jesienią tego roku.

Jak myślicie, kto tym razem będzie bawił widzów?


Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny - dom

Andrzej Piaseczny - dom

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lepiej niech śpiewa nic nie gada przez 6 lat pracował nic mu nie przeszkadzało a teraz

  • Gość pisze:

   A teraz pyszczy, kasa nie śmierdziała , gdyby nie ta wpadka z urodzinami to dalej by tam siedział i kasę brał, a teraz lata od stacji do stacji, od radia do radia i plecie jaki to zrobił się obrońca Żydów , gejów , Niemców WSTYD

 • Monika pisze:

  Wspaniały muzyk i mądry człowiek.

 • Gość pisze:

  Niegodne artysty zachowanie. Atakuje TVP dziennikarzy. Chyba lepiej czuje się w ty obecnym bagnie. I to towarzystwo które udawało kulturalnych. Stop nie słucham.

 • Gość pisze:

  Piasek wystąpił w tańcu z gwiazdami l ale w pażę z Pirugiem

  • Elizabeth pisze:

   Jesteś zakutym łbem aby tak pisać . Myślę,że brakuje Ci przyjaciół i wylewasz swoj jad na innych.

 • Gość pisze:

  Niech wystąpi w tancu z ośmioma gwiazdkami a będzie bozyszczem opozycji.

 • Gość pisze:

  Super artysta

 • Kama pisze:

  Ja uwielbiam Andrzeja Piasecznego mam wszystkie płyty od momentu nagrań z Sewerynem a mam 70 lat, super facet i muzyka

 • Gokamaść pisze:

  Ja uwielbiam Andrzeja Piasecznego mam wszystkie płyty od momentu nagrań z Sewerynem a mam 70 lat, super facet i muzyka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×