Andrzej Piaseczny przesadził? Obraził parę gejów, a oni ujawnili kulisy z jego prywatnego życia! „Oto człowiek, który…”

Andrzej Piaseczny tajemnice

Andrzej Piaseczny tajemnice

Andrzej Piaseczny obraził gejów

Andrzej Piaseczny znów trafił w ogień krytyki. Jakiś czas temu piosenkarz wygłosił, w obecnych czasach niestety mało popularną, opinię na temat parad, dumy i… wiary w Boga:

W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga – powiedział Andrzej

To nie spodobało się najsłynniejszemu, gejowskiemu „małżeństwu”, znanemu jako twórcy strony Nasze Wielkie Krakowskie Wesele. O Marku i Jędrzeju było głośno kilka lat temu, gdy przy pomocy prawnika zagrali na nosie polskim przepisom dotyczącym legalizacji związków partnerskich i małżeństw homoseksualistów. Adwokat pomógł im tak skonstruować szereg umów prawnych, że technicznie rzecz biorąc obaj mają takie same prawa i obowiązki wobec siebie jak pary po „normalnym” ślubie.

Choć zamieszanie wokół nich ucichło, panowie znów trafili na piedestał przez ostre skrytykowanie Piasecznego. W swoim wpisie zarzucili mu między innymi hipokryzję:

A my jesteśmy zażenowani. Absolutnie nie z powodu wyznania wiary Andrzeja Piasecznego, lecz ze względu na koniunkturalne posługiwanie się nią. Oto człowiek, który z prawdy o swoim prawdziwym życiu uczynił tajemnicę poliszynela. Oczywiście – jak każdy – i Piasek ma prawo strzec swojej prywatności, jeśli doszedł do przekonania, że to jakiej jest orientacji albo to z kim dzieli życie, mogłoby zagrozić jego zawodowym profitom. To są indywidualne wybory. My sami wolelibyśmy zaryzykować karierę i pieniądze niż kiedykolwiek wyprzeć się siebie nawzajem i naszych uczuć. Ale można oczywiście odwrotnie. Nie oceniamy tego. Jesteśmy natomiast zażenowani tym, że ktoś, kto z jednej strony w imię prywatności robi tajemnicę z prawdy o swoim życiu, z drugiej strony ujawnia jakiś bardzo osobisty jego aspekt – dziwnym trafem akurat ten jeden, który może spodobać się obecnej władzy, jej wyborcom i prezesowi telewizji. Nie wiemy w jakiego Boga wierzy Piasek – ale jest prawdopodobne, że ten z naszej strony nieba raczej niespecjalnie przepada za manifestowaniem wiary dla kariery, półprawdami i nieszczerością.

Myślicie, że pozwolili sobie na zbyt wiele czy wręcz przeciwnie, mają rację?

Zobacz: Andrzej Piaseczny jednak nie wystąpi w Opolu? Jest oficjalne oświadczenie!

https://jastrzabpost.pl/newsy/andrzej-piaseczny-wyjawil-ze-o-maly-wlos-nie-zostal-alkoholikiem_583411.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/andrzej-piaseczny-broni-jacka-kurskiego_583565.html


Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Andrzej Piaseczny o Jacku Kurskim

Andrzej Piaseczny o Jacku Kurskim

Karolina Korwin Piotrowska i Andrzej Piaseczny - prapremiera książki o Annie Przybylskiej

Karolina Korwin Piotrowska i Andrzej Piaseczny - prapremiera książki o Annie Przybylskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×