Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agnieszka Hyży pokazała niepublikowane ślubne zdjęcie. Tak wyglądała jej druga suknia
Agnieszka Hyży pokazała niepublikowane ślubne zdjęcie. Tak wyglądała jej druga suknia

Agnieszka Hyży pokazała niepublikowane ślubne zdjęcie. Tak wyglądała jej druga suknia

Agnieszka Hyży pokazała niepublikowane ślubne zdjęcie. Tak wyglądała...

Córka Michała Wiśniewskiego wygląda jak jego klon! Porównajcie te dwa zdjęcia! Takie podobieństwo to rzadkość
Córka Michała Wiśniewskiego wygląda jak jego klon! Porównajcie te dwa zdjęcia! Takie podobieństwo to rzadkość

Córka Michała Wiśniewskiego wygląda jak jego klon! Porównajcie te dwa zdjęcia!...

Córka Michała Wiśniewskiego wygląda jak jego klon! Porównajcie...

Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła się w paparazzo i opublikowała genialne zdjęcia! Przy okazji wyśmiała Davida
Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła się w paparazzo i opublikowała genialne zdjęcia! Przy okazji wyśmiała Davida

Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła się w paparazzo...

Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła...

Dziś wtorek, 17.07.2018

Andrzej Piaseczny przesadził? Obraził parę gejów, a oni ujawnili kulisy z jego prywatnego życia! „Oto człowiek, który…”

Andrzej Piaseczny tajemniceAndrzej Piaseczny obraził gejów

Andrzej Piaseczny znów trafił w ogień krytyki. Jakiś czas temu piosenkarz wygłosił, w obecnych czasach niestety mało popularną, opinię na temat parad, dumy i… wiary w Boga:

W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga – powiedział Andrzej

To nie spodobało się najsłynniejszemu, gejowskiemu „małżeństwu”, znanemu jako twórcy strony Nasze Wielkie Krakowskie Wesele. O Marku i Jędrzeju było głośno kilka lat temu, gdy przy pomocy prawnika zagrali na nosie polskim przepisom dotyczącym legalizacji związków partnerskich i małżeństw homoseksualistów. Adwokat pomógł im tak skonstruować szereg umów prawnych, że technicznie rzecz biorąc obaj mają takie same prawa i obowiązki wobec siebie jak pary po „normalnym” ślubie.

Choć zamieszanie wokół nich ucichło, panowie znów trafili na piedestał przez ostre skrytykowanie Piasecznego. W swoim wpisie zarzucili mu między innymi hipokryzję:

A my jesteśmy zażenowani. Absolutnie nie z powodu wyznania wiary Andrzeja Piasecznego, lecz ze względu na koniunkturalne posługiwanie się nią. Oto człowiek, który z prawdy o swoim prawdziwym życiu uczynił tajemnicę poliszynela. Oczywiście – jak każdy – i Piasek ma prawo strzec swojej prywatności, jeśli doszedł do przekonania, że to jakiej jest orientacji albo to z kim dzieli życie, mogłoby zagrozić jego zawodowym profitom. To są indywidualne wybory. My sami wolelibyśmy zaryzykować karierę i pieniądze niż kiedykolwiek wyprzeć się siebie nawzajem i naszych uczuć. Ale można oczywiście odwrotnie. Nie oceniamy tego. Jesteśmy natomiast zażenowani tym, że ktoś, kto z jednej strony w imię prywatności robi tajemnicę z prawdy o swoim życiu, z drugiej strony ujawnia jakiś bardzo osobisty jego aspekt – dziwnym trafem akurat ten jeden, który może spodobać się obecnej władzy, jej wyborcom i prezesowi telewizji. Nie wiemy w jakiego Boga wierzy Piasek – ale jest prawdopodobne, że ten z naszej strony nieba raczej niespecjalnie przepada za manifestowaniem wiary dla kariery, półprawdami i nieszczerością.

Myślicie, że pozwolili sobie na zbyt wiele czy wręcz przeciwnie, mają rację?

Andrzej Piaseczny jednak nie wystąpi w Opolu? Jest oficjalne oświadczenie!

Zaskakujące wyznanie Andrzeja Piasecznego – ukrywał to przez wiele lat! Wreszcie odważył się na szczerość!

Andrzej Piaseczny zmienił zdanie o prezesie TVP! Teraz jak lew broni Jacka Kurskiego!Masz wśród znajomych homoseksualistów?

Komentarzy: 12


Niewierzący, praktykujący! | 2 grudnia 2017, 17:11

W imię Wiary w Boga Wszechmogącego!


Gość | 2 grudnia 2017, 16:54

W imię wiary w Boga Wszechmogącego!


Tom | 18 listopada 2017, 11:41

Jestem z Andrzejem a tych dwóch niech bierze z niego przykład. Tych wszystkich parad homo ma po dziury w du…


Ewa L. | 17 listopada 2017, 12:03

Piasek od dawna manifestuje swoje uczucia religijne i przynależność do wiary chrześcijańskiej. Nigdy nie czynił tego e sposób ostentacyjny, uczestniczył w wielu artystycznych przedsięwzięciach religijnych ( między innymi koncerty w klasztorze na św Krzyżu) już od prawie 7 lat. ( zaznaczam że to czas działanie poprzedniej władzy). Myślę, że deklaracja Piaska nie jest po to aby się komukolwiek podlizać. W obecnej sytuacji naszego kraju zawsze będziemy szukać w wypowiedziach osób znanych ( bardziej lub mniej) drugiego dna. Ja powiem tylko tyle – nie dajmy się zwariować!


Gość | 17 listopada 2017, 10:39

Gej czy nie gej jego sprawa a panowie to dlaczego demonstrują tak swoje preferencje, w imię czego ….


Gość | 17 listopada 2017, 10:38

Jestem zawsze za Piaskiem. Nie chcę łączyć kariery z prywatnością i przez tyle lat jest wytrwały. Pokażcie drugiego takiego. Klasa sama w sobie.


Morcinek | 17 listopada 2017, 09:47

Przecież od dawna wiadomo że nie jes lepszy od nich.Stary dziad


Gość | 17 listopada 2017, 09:04

Panowie powiedzieli bardzo mądre słowa, a Piaseczny jedynie się upokorzyl


Zniesmaczona | 17 listopada 2017, 08:46

Panowie potrzebujá rozgłosu.Zniżajác się do takich beznadziejnych tekstòw popularności raczej nie zdobędà,wręcz odwrotnie.


Gość | 16 listopada 2017, 14:42

Szacun, że Andrzej nie ma potrzeby robić PARADY ze swojego życia prywatnego. Jest znany jako artysta więc dlaczego komuś to przeszkadza?


Gość | 16 listopada 2017, 14:37

Co za czasy!!!! Panowie zrobili się sławni przez to, że lubią publicznie mówić o swoich nie tylko prywatnych, ale i intymnych sprawach, a czepiają się Andrzeja, że ten nie rozpowiada o swoim życiu intymnym. Smutne, że w naszym kraju jak ktoś dumnie przyzna, że jest katolikiem, to zaczną mu grzechy publicznie wyliczać…


AS2705 | 16 listopada 2017, 13:51

Panom życzę czytania ze zrozumieniem …. żałosny wpis,… poruszony temat dotyczył wiary w Boga, nie dotyczył LGBT i ich wojowania się ze światem. Tylko ogólnie tego że ludzie śmieją się z wiary innych ludzi. Stąd oświadczenie piosenkarza że on też w Boga wierzy. I pomyśleć że Pan Grabarczyk wyciął wypowiedź z kontekstu i rozpowszechnił swój jadowity wpis na fb… żal -przede wszystkim brak szacunku do tego że druga osoba ma prawo wierzyć w Boga i nie latać ze sztandarami w związku ze swoją wiarą.


Dodaj komentarz
×