Szukaj

Andrzej Piaseczny na 50. urodziny kupił sobie nowy apartament. Wnętrza ociekają luksusem

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

Andrzej Piaseczny pod koniec 2020 roku został właścicielem luksusowego apartamentu w Warszawie. Artysta pochwalił się zdjęciami wnętrz. Robią ogromne wrażenie. Co za wyczucie stylu!

Andrzej Piaseczny swoją wielka muzyczną karierę rozpoczynał w zespole Mafia. Po kilku latach zdecydował się na solowe występy, co przyniosło mu jeszcze większy zawodowy sukces. Jako solista wydał już 9 albumów studyjnych, a każdy z nich był prawdziwym hitem. Nie bez znaczenia była też jego rola w serialu Złotopolscy. Jako Kacper Górniak rozkochał w sobie wszystkie Polki. Piasek jest nie tylko jednym z najlepszych wokalistów w naszym kraju, ale także bardzo cenionym autorem tekstów.

Dla jego fanów prawdziwą gratką było pojawienie się muzyka w programie The Voice of Poland. Na fotelu trenerskim zasiadał w czterech edycjach programu. Obecnie możemy oglądać go w The Voice Senior.

Od pewnego czasu Andrzej bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Pokazuje tam wybrane fragmenty swojej codzienności, a fani bardzo żywo interesują się jego życiem. Zazwyczaj wpisy dotyczą zawodowych planów lub informacji o kolejnych koncertach i występach. Czasami jednak zdarzy się, że artysta uchyli rąbka tajemnicy. Podczas kwarantanny często z dumą pokazywał, jak pracuje w przydomowym ogrodzie.

Jakiś czas temu na swoim profilu zrobił wielki wyjątek i pochwalił się nową nieruchomością. Kupił ją tuż przed 50. urodzinami, które świętował na początku roku.

Andrzej Piaseczny kupił apartament na 50. urodziny. Zdjęcia wnętrz

Andrzej Piaseczny stał się właścicielem luksusowego apartamentu w Warszawie. Jego mieszkanie znajduje się w kompleksie Apartamenty przy Warzelni. Na nowopowstałym osiedlu nie brakuje nowoczesnych rozwiązań, takich jak podziemne garaże, sporo zieleni czy małe knajpki znajdujące się w obrębie osiedla.

Trwało to i trwało, ale tak naprawdę to bardzo ładne trwanie było i niosło nam na twarze sporo uśmiechu. Pięknie dziękuję @miskiewiczdesign za ten czas i efekt.

Nowe wnętrza pomogła wykończyć artyście projektantka wnętrz Magdalena Miśkiewicz. Piasek miał jednak spory wkład w ostateczny wygląd mieszkania. Andrzej jest znany z zamiłowania do dobrego stylu i nowy apartament idealnie odzwierciedla jego poczucie estetyki.

Piękne kanapy i ponadczasowe dodatki czynią jego lokum bardzo luksusowym. Dużo ciepła wprowadzają ciemne meble z litego drewna. Nie brakuje elementów zaczerpniętych z nowoczesnych wnętrz. Widzimy sporo wzorzystych tapet, które w ostatnich latach stanowią must have każdego domu.

Na uwagę zasługuje bardzo przestrzenna kuchnia z pięknymi meblami w oliwkowym kolorze. Na chwilę zatrzymamy się także w pięknej czarno-złotej łazience, która na pewno będzie inspiracją dla wielu osób.

Zdjęcia nowego apartamentu Andrzeja Piasecznego znajdziecie w naszej galerii.

Przypomnijmy, że 50. urodziny Piasek świętował w nadmorskim mieszkaniu Nergala, który udostępnił w internecie kontrowersyjne wideo z imprezy.

Zobacz także: TVP komentuje urodziny Piaska. Nie jest miło


Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny zdjęcia apartamentu w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×