Andrzej Piaseczny pokazał swoją miłość. „Jesienne przytulasy” wokalisty rozczuliły internautów

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny opublikował na Instagramie piękne zdjęcia ze swoją miłością. Jesienne przytulasy rozczuliły fanów wokalisty.

Andrzej Piaseczny od wielu lat ma status gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Może się pochwalić także ogromną grupą fanów, którzy śledzą jego karierę. Muzyk nigdy nie był zbyt wylewny, jeśli chodzi o życie osobiste.

Dopiero niedawno postanowił się otworzyć i wyznał, że jest gejem. Zrobił to przy okazji jednego z wywiadów promującego jego nowy krążek 50/50. Płyta ta zbiegła się w czasie z jego 50. urodzinami, a muzycznym coming outem stała się piosenka Miłość.

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą- opowiadał w rozmowie z Radiem Zet.

Andrzej od czasu, gdy ujawnił swoją orientację, odważnie wyraża swoje poglądy i poparcie dla całego środowiska LGBT. Chętnie udziela też kolejnych wywiadów, w których mówi sporo o planach na przyszłość. Pojawił się między innymi w ostatnim numerze magazynu Replika. Opowiedział tam między innymi o tym, jak powiedział rodzicom, że jest gejem oraz zdradził, jak wyglądają relacje jego 83-letniej mamy z jego partnerem.

W ostatnią niedzielę października zdecydował się pokazać zdjęcia ze swoją miłością.

Andrzej Piaseczny pokazał swoją miłość

W niedzielne popołudnie na Instagramie Piaska pojawiły się zdjęcia, na których wokalista pozuje ze swoim pupilem. Psiak najwyraźniej lubi pieszczoty. Andrzej ich mu nie szczędzi. Widać, że między człowiekiem a zwierzęciem jest piękna więź.

#jesienneprzytulasy – oznaczył post hasztagiem.

Okazało się, że Andrzej Piaseczny adoptował psa ze schroniska w 2018 roku. Owczarek środkowoazjatycki wabi się Krym.

Mam wrażenie, że Krym już wie, że znalazł prawdziwy dom. Teraz będę mu się uważnie przyglądał i próbował znaleźć tę szansę w jego oczach dla mnie. Jest odrobina obawy, ale nie lęku. Właśnie się poznajemy, ale czy zaakceptujemy? Jestem przekonany, że tak. Teraz przeżywamy radość bycia ze sobą. Mam nadzieję, że Państwo również będą mogli ją poczuć, dając szansę bezdomnym zwierzakom na lepsze życie – mówił w rozmowie z portalem Echodnia.eu tuz po adopcji.

Jak widać, zwierzę pokochało swojego człowieka i obawy Piaska były płonne. Pod zdjęciami nie brakuje zachwytów dla jesiennych przytulasów Andrzeja i Kryma.


Andrzej Piaseczny i Krym

Andrzej Piaseczny i Krym

Andrzej Piaseczny i Krym

Andrzej Piaseczny i Krym

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • Makrela makrela pisze:

  Jak można obrażać człowieka tak bardzo ! Bo, jest innej orientacji ? Ludzie to się nigdy nie zmienią !!! Do diaska !! Gnojić człowiek że, jest homoseksualny ? Nie lepiej jest trzymać
  z ,i podziwiać złodzieja , bandytę , recydywistę ,gwałciciela i całe to szambo !!

 • omg pisze:

  Nie Stwórca zdecydował,tylko Ty wybrałeś ,że CHCESZ być gejem. Dla Stwórcy jest to największa obrzydliwość i wprost w Biblii jest powiedziane : (…) Ani rozpustnicy ,ani bałwochwalcy,ani cudzołożnicy ,ani zniewieściali , ani mężczyźni współżyjący ze sobą Królestwa Bożego nie odziedziczą .” 1 Kor.6:9

  • Gość pisze:

   Wypowiedziała się osoba niemal święta i bez wad . Zazdrodzczę… Amen .PS. Nawet jeżeli my inne zdanie , nie zgadzamy się z wyborami innych to nie upoważnia nas do obrażania innych. Skoro tak trafnie cytujesz Biblie to pewnie znasz przykazanie ,,miłuj bliźniego swego jak siebie samego,,. Skąd więc w Was tyle złości i nienawiści do innych bliźnich? Nikt nie oczekuję że wszystkich pokochamy czy polubimy ale każdy zasługuje na szacunek . Pozdrawiam i życzę więcej tolerancji .

  • Gość pisze:

   To w takim razie kto stworzył księdza pedofila …

  • GośćLydia pisze:

   Swieta prawda ,,BÓG zna nasze serca ;;a oni odrzucając Boga maja to jest obrzydliwością do Boga

 • Gość pisze:

  Wszyscy ci co tu obrażają ludzi o innej orjetacji to nie ludzie katolicy to faszysci pisowskiej nie wolno obrażać człowieka ktorego Bog stwozyl

  • LydiaGość pisze:

   Nie wszyscy jesteśmy dziećmi Boga ,,jak Bóg mówi ze to grzech to grzech ;;z Bogiem się nie dyskutuje ;Posłuszeństwo Bogu to blogoslawienstwo

 • Gość pisze:

  Super jego postawa godna nasladowa ia,pełen humoru i zrozumienia

 • Hala pisze:

  Uwielbiam jego piosenki , wspaniały człowiek ,
  Szacun Andrzej za to że jesteś wspaniałym synem

 • Gość pisze:

  😙☹️🤬🌚🛌👩‍🌾👩‍🚀👩‍🏫👩‍💻⛄🌪️🐖🐕‍🦺🥚🥥🍧🍨🍦🛑🏎️🚜🎪⛺🏈🎾🎨📞☎️🧻👛

  • Gość pisze:

   Andrzej Tomasz Piaseczny jest bardzo utalentowany i kulturalnym facetem obdarowany talentem muzyczno wokalnym super tekcisrz i piękny głos Andrzej życzę Ci wiele sukcesów i dużo zdrowia pozdrawiam Jolanta AM 💋❤️💋❤️💋❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️💋💋💋❤️❤️❤️❤️

 • gorzowianka pisze:

  Bardzo lubię Piaska to wspaniały gość.A ci co plują na takich ludzi z taką orientacja jak Piasek niech się robną dobrze w swój pusty łeb.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się,P.Andrzej to facet z klasą orientacja nie jest ważna,ważne jakim jest się człowiekiem

 • Woiciech pisze:

  pisze bo mam tez dwoch synow jak andrzej jestem gejem rodzina sie dowiedziala chcialem sie powiesic ale wyperswadowal mi wolontariusz lgbt zyje bylem wierny rodzinie jak pies dbalem o nich a to ze jestem gejem to stworca zadecydowal

 • Johny pisze:

  Obrzydliwy jest ten gej, myślałem że to facet a nie ciota

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię słuchać Piaska piosenki cudowny głos. Życzę wszystkiego dobrego

 • Gość pisze:

  Ja też Piaska lubię, dlatego bardzo szkoda by było, gdyby przed odejściem z tego świata, nie uwierzył prawdziwej Miłości. Nie wszystko bowiem, co wydaje się naturalnym i nieszkodliwym, jest nim rzeczywiście.

 • Zbulwersowana pisze:

  Kto pisze źle komentarze, to niech wpierw nauczy się ortograficznie pisać, a nie robić tyle błędów.

 • Kasia pisze:

  Piasek jest super kocham jego piosenki ❤️