Szukaj

Andrzej Piaseczny pokazał swój nowy apartament w gazecie. Wnętrza wykończył z wielkim smakiem

Andrzej Piaseczny dom

Andrzej Piaseczny dom

Andrzej Piaseczny kupił luksusowy apartament w centrum Warszawy. Urządził go wspólnie ze znaną projektantką. Wnętrza nowego mieszkania pokazał w jednym z magazynów. Jak tam stylowo.

Mało kto pamięta, ale Andrzej Piaseczny swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako długowłosy wokalista o czarującym uśmiechu w rockowym zespole Mafia. Szybko trafił na ekran, gdzie jako Kacper w serialu Złotopolscy skradł serca paniom domu. Naprawdę wielka kariera przyszła wówczas, gdy artysta zdecydował się na solowe występy i zaczął śpiewać popowe ballady, takie jak: Chodź, przytul, przebacz czy Śniadanie do łóżka.

Piasek należy do grona tych gwiazd, które nie obnoszą się z życiem prywatnym w sieci. Na jego kanałach próżno szukać zdjęć pokazujących warunki, w których mieszka. Zdecydowanie bardziej skupia się na fanach i karierze, niż obnoszeniem się ze swoim bogactwem. Jednak podczas kwarantanny mogliśmy zobaczyć kilka kadrów z jego przydomowego ogrodu. Nagrał wtedy krótki filmik w trakcie sadzenia szczepionych, wysokopiennych porzeczek. Natomiast niedawno na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy piosenkarza podczas zbioru jabłek.

Piękny, zielony ogród zdecydowanie robi wrażenie. To widok sielski i anielski, niejeden z obserwatorów, chciałby być na miejscu gwiazdy i znaleźć się w posiadaniu takiej przestrzeni. Jednak czy Andrzej ma w planach przeprowadzkę i opuszczenie swojego azylu pod Kielcami. Według najnowszych doniesień w jego życiu może nastąpić zmiana, a to za sprawą nowej inwestycji w nieruchomości.

Andrzej Piaseczny kupił luksusowy apartament w centrum Warszawy

Jak donosi Świat&Ludzie, Andrzej Piaseczny właśnie kupił w stolicy luksusowy apartament, który zlokalizowany jest w tym samym bloku, w którym mieszka jego menadżer. Przy wykańczaniu wnętrz pomagała mu utalentowana projektantka. Nic nie było tu dziełem przypadku, wszystko zostało urządzone z niezwykłym poczuciem smaku oraz stylu.

Nowe lokum wykończył z wielkim smakiem, w kolorach ziemi – relacjonuje gazeta.

Swoim gniazdkiem pochwalił się na łamach jednego z magazynów wnętrzarskich, który podsumował wystrój w następujący sposób:

Eklektyczna mieszanka antyków, nowoczesności i akcentów industrialnych, to najkrótszy opis mieszkania Andrzeja Piasecznego.

Jest to tym bardziej zaskakujące, iż dotąd wokalista zdecydowanie bardziej preferował wiejskie klimaty od zgiełku miasta. Jednak interesy zmuszały go do pojawienia się w Warszawie, raz na jakiś czas. Teraz już nie będzie musiał spać w hotelach, ma swoje gniazdko.


Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego w Warszawie

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego w Warszawie

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego w Warszawie

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×