Andrzej Piaseczny nowym jurorem „Tańca z gwiazdami”. Wiadomo też już, co z Pauliną Sykut

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Taniec z gwiazdami 12 wraca z nowym jury. Do składu oceniających ma dołączyć Andrzej Piaseczny, który przez wiele lat był związany z programami TVP. Wiadomo też już, co z Pauliną Sykut. Jeden z tabloidów ujawnia, jak potoczą się jej losy.

Taniec z gwiazdami 12 zadebiutuje jesienią na antenie Polsatu. Do walki o Kryształową Kulę stanie mnóstwo znanych i lubianych osób, wśród których warto wymienić m.in. Oliwię Bieniuk, Sylwię Bombę oraz Izabelę Małysz. Wiadomo też, że w show zadebiutuje nowa prowadząca.

Mowa o Izabeli Janachowskiej, która przez wiele lat była związana z TVN-em. Gwiazda w rozmowie z Pomponikiem nie ukrywała swojego podekscytowania. Ma nadzieję, że widzowie ją polubią:

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do „Tańca z Gwiazdami” jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na „dyszkę” od widzów!

Fakt donosi, że ekspertka ślubna zastąpi dotychczasową prowadzącą, Paulinę Sykut

Jesienią u boku Krzysztofa Ibisza nie zobaczymy już Pauliny Sykut-Jeżyny. Pogodynka będzie bowiem uczestniczką muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pogodzenie tych dwóch programów było niemożliwe, więc stacja szukała dla niej zastępstwa — czytamy w tabloidzie.

Andrzej Piaseczny jurorem programu Taniec z gwiazdami

Okazuje się, że to nie koniec modyfikacji w telewizyjnym show. Wiadomo, że zmieni się też skład jury. W ostatniej edycji występy oceniali: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Pomponik donosi, że w nadchodzącej edycji dołączy do nich Andrzej Piaseczny. Informator portalu zdradza, że podobno gdy piosenkarz usłyszał wspomnianą propozycję, nie wahał się ani przez moment:

Andrzej od lat jest wielkim fanem „Tańca z gwiazdami” i zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili.

Przypomnijmy, że Andrzej Piaseczny ma spore doświadczenie w ocenianiu uczestników programów rozrywkowych. Był kapitanem jednej z drużyn w programie Bitwa na głosy i trenerem w kilku edycjach The Voice of Poland i The Voice Senior. Myślicie, że sprawdzi się w nowej roli?


Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Andrzej Piaseczny

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Komentarze

  • GośćEwa pisze:

    Bardzo się cieszę, że nowym jurorem zostanie Andrzej Piaseczny. Świetny był w The voice of Poland ,wyrzucili go z PISOWSKIEJ telewizji, ale na szczęście są inne stacje. Pan Andrzej na pewno swoją osobą wzbogaci program.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×