Szukaj

Andrzej Piaseczny wyciska siódme poty na macie. Swój zestaw ćwiczeń pokazał w sieci. Fani: „Obciągnij palce”

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny podporządkował się zarządzeniu i nie opuszcza domu. Nie siedzi jednak na kanapie, a wyciska siódme poty na macie. Co dostrzegli fani? Jakie mają uwagi?

Andrzej Piaseczny jak większość artystów w Polsce nie opuszcza swojego domu. Poczucie odpowiedzialności za mamę i innych ludzi spowodowało, że bez zastrzeżeń poddał się nakazowi. Na swoim Instagramie zdradził jednak, że ten czas wykorzystuje, żeby poćwiczyć i pogłębić swoje umiejętności, jeśli chodzi o jogę. Co napisał i jak zareagowali fani?

Andrzej Piaseczny ćwiczy na macie

Piasek promuje akcję #zostajewdomu, tym samym przyłączył się do wielu gwiazd, które uświadamiają fanów, jak bardzo istotna jest izolacja, jeśli chodzi o zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dzisiaj, w momencie, kiedy zaostrzono reguły dotyczące prewencji antywirusowej, opublikował inspirujący post.

Na Instagramie pokazał zdjęcie z serią ćwiczeń jogi, które opatrzył komentarzem:

Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca… Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie #takwiemstopaniżej #naszczęścieniejesteminstruktorem #zostańwdomu #niesiedź #wstańpowiedzniejestemsam #hahahhaha #nowłaśnie
3 godz.

Mimo, że w hasztagach przyznał się, że nie jest jeszcze profesjonalistą, to pojawiły się uwagi fanów, że powinien bardziej obciągnąć stopy – oczywiście żartobliwe.

  • @andrzejpiaseczny_official ulubione hasło Trenera to „obciagnij palce!”
  • Andrzeju, gratulacje. Za wykonanie dzisiejszego zdalnego zadania domowego z WF otrzymujesz 6- (minus za stopę). Jutro czekam na pracę plastyczną. Pozdrowienia 🙂

Jednak znaczna większość dziękuje Piaskowi za motywację do ruszenia się, a jeszcze inni przyznają się do swoich aktywności domowych.

  • No właśnie! Bardzo to ważne teraz. Zrobić coś dobrego dla siebie i być dla siebie dobrym!! … Ja na przykład umówiłam się dzisiaj ze sobą na kawę 🙂
  • Brawo P Andrzeju. ja przed chwila skonczylam 1,5 godz kundalini yoga, to yoga z medytacja, bardzo polecam.
  • Dobrze Panie Andrzeju, trzeba nami potrzachac, bo mnie raczej przybywa. Narazie panicznie boję się wirusa, jestem uziemiona za granicą, ale wracam do ćwiczeń – piszą fani.

Zostańmy w domu, ale przecież ruszać się nam nikt nie zabronił, jest wiele sposobów, żeby utrzymać formę. Bierzmy przykład z Piaska.


Andrzej Piaseczny ćwiczy w domu

Andrzej Piaseczny ćwiczy w domu

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Tłusty Czwartek 2020

Andrzej Piaseczny - Tłusty Czwartek 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×