Szukaj

Andrzej Piaseczny „heheszkuje” ze swojej urodzinowej piosenki i zapowiada kolejną. „Pięknie dziękuję Majeczko”

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska: nowa piosenka

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska: nowa piosenka

Andrzej Piaseczny żartuje ze swoich 50. urodzin. Wrzucił zdjęcie z Majką Jeżowską, którym nawiązał do piosenki o "narkotykach" i "starych cioteczkach". Gwiazdy zapowiadają, że szykują jeszcze większą perełeczkę.

50. urodziny Andrzeja Piasecznego mają szansę stać się tak samo kultowe jak jego słynny występ na Eurowizji 2001 w Kopenhadze. Wokalista na początku stycznia wyprawił imprezę, na którą zaprosił kilka osób z branży. W kameralnym gronie wznoszono toasty i żartowano z partii rządzącej. Pech chciał, że nagranie z domówki trafiło do internetu, a udostępnił je wieloletni przyjaciel Piaska – Nergal.

Adam Darski intensywnie relacjonował przebieg przyjęcia, na którym zaproszeni goście bawili się w najlepsze. Najmocniejszym punktem wieczoru było wykrzykiwanie haseł znanych m.in. ze Stajku Kobiet:

J***ć biedę, PiS i Konfederację – wołał Piaseczny, gdy goście wznieliśli kieliszki by odśpiewać mu piosenkę urodzinową.

Na tę szczególną okazję Majka Jeżowska zadbała o odpowiednią oprawę muzyczną. Przyjaciółka Piasecznego ułożyła bardzo odważny tekst pod melodię jego wielkiego hitu Śniadanie do łóżka.

Otwarte masz ramiona na życie,

Nieobce są Ci dragi i picie…

Wk***iają Cię już stare cioteczki…

Andrzej Piaseczny żartuje ze swoich 50. urodzin

Nic dziwnego, że fani Andrzeja ucieszyli się, gdy dzisiaj opublikował zdjęcie z Majką ze studia nagrań. Wielu miało nadzieję, że duet pójdzie za ciosem i nagra urodzinowy hit, nadając mu profesjonalnego brzmienia. Niestety nic bardziej mylnego.

Wszystkie wątpliwości od razu rozwiał Piasek, który oznajmił internautom, że spotkał się z Jeżowską w celu nagrania duetu, ale nie będzie to Śniadanie do łóżka w wersji tylko dla dorosłych.

W galerii twórców i twórczyń piosenek na płytę 50/50 dzisiaj @majka_jezowska_ Spieszę poinformować mających nadzieję, że wprawdzie to nie będzie jednak piosenka z urodzin… ale gwarantuję, że będzie bardzo, ale to bardzo interesująca. Najpiękniej dziękuję Majeczko! – napisał gwiazdor.

Majka nie mogła przejść obojętnie obok słów kolegi i odpisała mu w komentarzu pod zdjęciem:

Wszystkie piosenki na płycie są interesujące, ale nasza to „perełeczka”.

Trzymamy za słowo i wyczekujemy obiecanej perełeczki.


Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny

Majka Jeżowska zaśpiewała dla Andrzeja Piasecznego

Majka Jeżowska zaśpiewała dla Andrzeja Piasecznego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×