Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Powód jest bardzo smutny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny nie ma dzieci. Wokalista bardzo sobie ceni rodzinne więzi. Jest blisko związany ze swoim rodzeństwem, a także ich pociechami, które nazywają go najlepszym wujkiem. Dlaczego Piasek nie został ojcem? Po latach zdobył się na smutne wyznanie.

Andrzej Piaseczny jest obecny na scenie muzycznej od wielu lat. Ma sporą rzeszę fanek, które nie raz zadawały sobie pytania o to, czy Piasek jest w związku, albo czy ma dzieci. Gwiazdor jednak niechętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Wolał zachować je w tajemnicy i skupić się na śpiewaniu. Jakiś czas temu, w wywiadzie dla magazynu Viva! przyznał, że były momenty, w których myślał o byciu ojcem. Co go powstrzymało?

Zobacz także: Tak mieszka Andrzej Piaseczny. Zdjęcia z willi gwiazdora

Andrzej Piaseczny: dzieci

Piasek zapytany wprost o chęć posiadania rodziny, odpowiedział:

Kiedyś myślałem, że to jest bzdura, że sobie ludzie przysięgają. Ale im jestem starszy, tym bardziej wydaje mi się, że to jest jednak wspaniała chwila. Myślę, że byłbym bardzo wzruszony, gdyby mi się to zdarzyło w życiu. Miałem też takie myśli, kiedy chciałem mieć dziecko. Tylko przestraszyłem się wychowania.

Przestraszyłem się odpowiedzialności. Że coś poszłoby nie tak i wypuściłbym w świat nieszczęśliwego człowieka.

Jednak brak swoich dzieci, nie stoi na przeszkodzie do bycia świetnym Wujkiem. I za takiego jest uznawany, przez dzieci swojego rodzeństwa. Regularnie utrzymuje kontakt z Zosią. Jej mamą jest młodsza o jedenaście lat siostra Andrzeja, Barbara. Chociaż siostrzenica wraz z rodzicami mieszka w Liverpool, to oboje często rozmawiają przez internet.

Zosieńka to moje złotko. To moje oczko w głowie – mówi Andrzej Piaseczny.

Na koncie społecznościowym piosenkarza, Zosia, pojawia się regularnie. Możemy ją zobaczyć z wujkiem na łyżwach, czy też podczas jego koncertu.

Taką miałem piękną wizytację wczoraj na koncercie „Tribute to”. To nic, że na koniec zasnęła mi zupełnie. Mnie się to też w przeszłości zdarzało.

Jak widać, piosenkarz bardzo kocha swoją siostrzenicę.


Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×