To dlatego Andrzej Piaseczny zrobił coming out. Już wiadomo, co miało decydujący wpływ na przełomowe wyznanie

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny niedawno zdecydował się na coming out. Przy okazji promocji nowej płyty powiedział, że jest gejem. Co miało decydujący wpływ na jego wyznanie?

Andrzej Piaseczny niedawno wydał nową płytę 50/50. W trakcie wywiadu promującego krążek przyznał, że jest gejem. Muzyk w ostatnich latach cieszył się nie tylko popularnością jako piosenkarz, ale także jako trener w kilku edycjach The Voice of Poland i The Voice Senior. W rozmowie z Gazetą Wyborczą podkreślił, że raczej nie pojawi się w kolejnych sezonach shows:

Nie sądzę, żebym pozostał w jury The Voice Senior. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP1 żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w wywiadzie.

Na ten moment TVP nie zajęła stanowiska w tej sprawie.

Dlaczego Andrzej Piaseczny zdecydował się na coming out?

Chociaż Andrzej Piaseczny nie ujawnił, dlaczego akurat teraz zdecydował się na coming out, głos w tej sprawie zabrała osoba z jego otoczenia. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała, że piosenkarz wybrał czas premiery nowego krążka, bo wie, że to wyznanie nie wpłynie niekorzystnie na jego sytuację:

Piasek zdecydował się na coming out, bo już się nie boi, że orientacja mu zaszkodzi i płyta się nie sprzeda. Właśnie wydał nową płytę. Kiedyś się tego zawsze bardzo bał, zwłaszcza w czasach swojej młodości, ale teraz się nie boi, bo wciąż ma pieniądze z tantiem płyty, którą zrobił dla niego Seweryn Krajewski.

Znajomy piosenkarza donosi, że dzięki płycie Spis rzeczy ulubionych, z której pochodzi hit Chodź, przytul, przebacz Andrzej ma stabilną sytuację finansową:

Ta piosenka wciąż przynosi mu duże pieniądze, więc nawet jeśli nie sprzeda się płyta, to Piasek ma poczucie komfortu, że i tak przeżyje, i to godnie. Dzięki sukcesowi tamtej płyty nagranej z Krajewskim Piaseczny ma też nieruchomości, które może wynajmować.

Lubicie twórczość Andrzeja Piasecznego? Poniżej przypominamy wspomniany utwór:


Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Komentarze

  • Gość pisze:

    Po tym wyznaniu nie cierpie goscia po co mu to było nie nie nie i jeszcze raz nie dla piaska

  • GośćGość pisze:

    Lajki mu spadły, to sie ujawnił. Smieszne jest to, że każdy o tym wiedział od czasów Mirki. On ma tak irytujący głos, że już Polakom się przejadł. Więc znalazł sobie sposób na klikalność.

  • Gość pisze:

    Jaki kaming aut od 30 lat wiem ze jest gejem poprostu promuje plyte i skonczcie juz o tym pisac

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×