Szukaj

Tak Andrzej Piaseczny urządził swój nowy apartament. Wnętrza oszałamiają [DUŻO ZDJĘĆ]

Andrzej Piaseczny dom

Andrzej Piaseczny dom

Andrzej Piaseczny należy do gwiazd stroniących od chwalenia się swoim majątkiem. Jest raczej skromny i unika rozgłosu. Niedawno zdecydował się na zakup apartamentu. Zobaczcie, jak go urządził.

Andrzej Piaseczny jest obecny na scenie muzycznej od wielu lat. Ma sporą rzeszę fanek, które nie raz zadawały sobie pytania o to, czy Piasek jest w związku, albo czy ma dzieci. Gwiazdor jednak niechętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Wolał zachować je w tajemnicy i skupić się na śpiewaniu. Taką samą zasadę wyznawał w przypadku swojego dorobku finansowego. Stronił od ujawniania miejsca swojego zamieszkania, był daleki od chwalenia się luksusowymi wnętrzami, tak jak robią to niektóre gwiazdy.

Wyjątek stanowił czas obowiązkowej, narodowej kwarantanny. Kiedy to większość Polaków była poddana domowej izolacji. Wtedy to Piasek postanowił uchylić rąbka swojej prywatności. Pokazał się na Instagramie w niebieskiej kurtce i szarej bluzie z łopatą w ręce. Nagrał też krótki filmik w trakcie sadzenia szczepionych, wysokopiennych porzeczek. Pokazał też wykopaną już dziurę w ziemi na nową sadzonkę. Fani mogli zobaczyć kolejny skrawek azylu Piasecznego. Po prezentacji domu i wnętrza salonu w programie Uwaga! ujawnił imponujący ogród.

Jak mieszka Andrzej Piaseczny w Warszawie?

Ta decyzja zszokowała obserwatorów Andrzeja. W końcu posiadłość pod Kielcami jest naprawdę niezwykła i mieszka w niej od lat wraz ze swoją ukochaną mamą. Zawsze podkreślał też, że nie wyobraża sobie innego miejsca do życia na ziemi. Tym bardziej zakup apartamentu w centrum Warszawy wywołał zdziwienie. Wprawdzie nie jest on tak ogromny jak dom, jednak wnętrza są naprawdę luksusowe.

Nic nie jest oczywiście dziełem przypadku. O piękny wygląd pomieszczeń zadbała profesjonalistka w dziedzinie projektowania. To ona dołożyła wszelkich starań, by jego mieszkanie było jak najbardziej reprezentacyjne. Całość naprawdę robi wrażenie. Nie brakuje tu pięknych dodatków, które tworzą spójną przestrzeń.

W holu artysty główne skrzypce odgrywają drewniane elementy. Nie brakuje tu zabudowanej szafy z lustrami na całej szerokości. Wnętrze ocieplają trzy dywany leżące na podłodze. Widzimy także stylową lampę z głową w kształcie orła. Całość jest niezwykle klimatyczna.

Z korytarza przechodzimy do salonu, który również jest utrzymany w podobnych barwach. Na uwagę zasługuje także oryginalnie wykonana, zielona kuchnia. W której ciemny kolor pięknie współgra z tym odcieniem. Czarny zlew wraz z kranem idealnie wpisuje się w całość.

Jesteście ciekawi, jak prezentują się opisane pomieszczenia? Zapraszamy do galerii.


Andrzej Piaseczny: apartament

Andrzej Piaseczny: apartament

Andrzej Piaseczny: apartament249_289175448937254_7794276691104780823_n

Andrzej Piaseczny: apartament

Andrzej Piaseczny: apartament

Andrzej Piaseczny: apartament

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×