Za nami pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami 5”! Kto odpadł?

Andrzej Krzywy odpadł z Tańca z gwiazdami

Andrzej Krzywy odpadł z Tańca z gwiazdami

Za nami pierwszy odcinek 5. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Z widzami, ku wielkiemu zaskoczeniu pożegnali się Andrzej Krzywy i Magdalena Soszyńśka.

Oczywiście wiadomym jest, że w każdym odcinku ktoś musi odpaść, bo takie są zasady gry, ale eliminacja w pierwszym odcinku zawsze boli najbardziej. Wszystkie pary bardzo się starały i zanim wyszły na parkiet to spędziły długie godziny na sali treningowej.

Zobacz: Za niecałe 2 godziny pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami 5”. Zobaczcie ostanie treningi Kasi Stankiewicz i Andrzeja Krzywego

Były łzy, kontuzje, chwile zwątpienia i mnóstwo śmiechu. Najważniejsze jednak jest to, żeby w rezultacie ten czas wspominać jak najlepiej.

Zobaczymy jak pozostałym gwiazdom pójdzie w kolejnych odcinkach. Kiedy opadną emocje to wrócą na sale treningowe i już od jutra zaczną przygotowywać się do kolejnego występu. Dziś królem i królową parkietu byli: Elżbieta Romanowska i Izu Ugonoh! To ich ruchami i wyczuciem muzyki najbardziej zachwycali się jurorzy. Gorzej poszło Julii Wróblewskiej i Joannie Opoździe.

Redakcja Jastrzab Post trzyma kciuki za wszystkich 🙂

Zobacz: Mamy całą oficjalną sesję wszystkich par „Tańca z gwiazdami 5”. Macie już swojego faworyta?

fot. AKPA

Uczestnicy 5. edycji

Andzrzej Krzywy i Magdalena Soszyńska odpadli z „Tańca z gwiazdami”

Wszyscy uczestnicy

Wszyscy uczestnicy „Tańca z gwiazdami”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×