Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Sprawa grobu Andrzeja Kopiczyńskiego poruszyła serca wielu! Aktor ma wreszcie uporządkowany nagrobek!

Zdewastowany grób Andrzeja Kopiczyńskiego wygląda lepiej


Nowy grób Andrzeja Kopiczyńskiego

Parę dni temu, w pierwszą rocznicę śmierci wybitnego aktora Andrzeja Kopiczyńskiego, media obiegła informacja o zdewastowanym grobie słynnego Czterdziestolatka. Zdjęcie z Cmentarza Powązkowskiego w Warszawie poruszyło i zbulwersowało wielu. Pierwsze oskarżenia popłynęły w stronę rodzinny zmarłego artysty.

Zdewastowany grób Andrzeja Kopiczyńskiego. Rok po śmierci „Czterdziestolatka” wciąż nie ma nagrobka

Jednak, jak się okazuje, to właśnie córka Andrzeja Kopiczyńskiego wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła z pomocą uczniów Szkoły Pożarniczej uporządkować miejsce pochówku ojca. Grób wygląda zdecydowanie lepiej, aczkolwiek Kasia Kopiczyńska nie omieszkała wyrzucić z siebie żalu i poczucia niesprawiedliwości, które są związane z fałszywym oskarżeniem o niedbalstwo całej rodziny.

Kochani…przeserdecznie dziękuję wszystkim, ktorzy mnie wspierają dobrym słowem, swoją obecnością i reakcją tu, w komentarzach czy prywatnie. Od półtora roku czołg po mnie jeździ ale widząc, słysząc i doświadczając tyle serca i dobrej myśli jest mi dużo lżej. Odnosząc się do „sensacyjnych” publikacji, kopiowanych bezmyślnie z redakcji do redakcji i portalu na portal,w ostatnich dniach, udostępniam zdjęcie grobu mojego Taty. Tak jak wcześniej mówiłam, na ostateczne doprowadzenie go do porządku muszę jeszcze sporo poczekać. Poza względami finansowymi dochodzą jeszcze procedury dotyczące zezwoleń i akceptacji na dotknięcie czegokolwiek zwłaszcza w tej części cmentarza, gdzie leży Tata. To, co teraz jest na grobie, udało się przygotować (na okolicę rocznicy śmierci i święta Zmarłych, ale przecież nie tylko z tego powodu) dzięki nieocenionej pomocy, woli i ogromnemu sercu fantastycznych Chłopaków ze szkoły pożarniczej, z Tomaszowa Mazowieckiego. Po cichutku, bezinteresownie i pięknie. Tomasz Wachoń jesteście cudowni, dziękuję za wszystko Natomiast miazdżące i rozwalające jest smarowanie i bezmyslne kopiowanie niesprawdzonych informacji, podsycanie niezdrowych emocji oraz nawoływanie nieświadomych ludzi do organizowania akcji i zrzutek bez jakiegokolwiek kontaktu ze mną, sprawdzenia sytuacji i zorientowania w temacie…podłe i upokażające podjudzanie do wyrzygiwania hejtów pod otoczką chęci niesienia pomocy…komu? W jaki sposób??…nie ważne, byle się kręciło…niedobrze mi – napisała córka Andrzeja Kopiczyńskiego na Facebooku.

W całej sprawie najważniejsze jest to, że zmarły aktor ma teraz czysty i świeży grób. Miejmy nadzieję, że niebawem, gdy będzie to możliwe, doczeka się nagrobka z prawdziwego zdarzenia.

Groby gwiazd: Niektóre są piękne, a niektóre zaniedbane… Gdzie spoczywają gwiazdy kina, muzyki i telewizji?

Szokujące doniesienia na temat ciała księżnej Diany! Rodzina królewska ukrywała tę tajemnicę przez 20 lat?

Andrzej Kopiczyński ma uporządkowany grób

Andrzej Kopiczyński ma uporządkowany grób

Andrzej Kopiczyński ma zdewastowany grób

Andrzej Kopiczyński ma zdewastowany grób

Czy oglądałeś/aś serial „Czterdziestolatek”?Komentarzy: 6


Gość | 17 października 2017, 11:47

tyle tu wszyscy wylewaja pomyj na córkę , a zastanowił sie ktos jakim ojcem był pan Kopiczyński , zostawił zone i male dziecko dla innej , czy był prawdziwym ojcem ????, liscie na grobie beda za godzine po uporzadkowaniu , wiec jak sie chce to zawsze mozna zrobic zdjecie zasmieconego liscmi grobu . Widac ze grób był odwiedzany , były swieze kwiaty. To beszczelnosc mieszac sie w prywatne sprawy i wieszac psy na córce , którą tatus pozbawił normalnego , szczesliwego dzieciństwa w pełnej rodzinie.


Gość | 17 października 2017, 10:45

Prosi obcych ludzi za doprowadzenie grobu ojca do porządku??? Ciekawe gdzie córeczka była że grób wyglądał w takim nędznym stanie i nawet nie pofatygowała się aby sama uprzątnąć ten bałagan. Wstyd mam nadzieję że ja się nie dochowam takich dzieci. Człowiek wychowuje ..d..pe podciera .. zażyna się aby wychować a później nawet po śmierci nie ma godnego grobu…


Gość | 17 października 2017, 10:41

Córeczka potrzebuje pomocy strażaków aby posprzątać grób własnego ojca. Ot się dochował córeczki. Ciekawe czy potrzebowała pomocy ludzi kiedy kasę brała po śmierci …ludzie wstydu nie mają i potrafią jeszcze tłumaczyć się na portalach jacy to oni pokrzywdzeni przez innych i niesprawiedliwie osądzeni. Córeczka jak marzenie aż się nie chce jej słuchać.


Gość | 17 października 2017, 10:38

Droga Pani Kasiu wydaje mi się że aby chociażby zgrabić liście nie potrzebne są żadne procedury zezwalające ani tym bardziej wysokie nakłady finansowe na zakup brabek aby zgrabić liście. Nędzne i żenujące tłumaczenie. porostu wstyd i brak szacunku dla zmarłego ojca. Ja nie potrzebuję pomocy strażaków aby pomagali mi przy grobie najbliższych. Nawet na tyle Pani nie stać aby samemu zgrabić liście i uporządkować grób ojca… WSTYD WSTYD i jeszcze raz WSTYD.


Gość | 17 października 2017, 10:33

corka pogrzebowe wzielas .latami ojca kase przepierdzielalas pomnik mu postaw


Gość | 17 października 2017, 09:51

Zrobiły to dzieci jednej ze szkół!


Dodaj komentarz
×