Andrzej Grabowski złamał serca fanów przed finałem „Tzg”: „Ja już nie mam po co żyć”. Wspomina zmarłych aktorów. Winy upatruje w szczepieniach

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski w nowym wywiadzie wspomniał Dariusza Gnatowskiego i Piotra Machalicę. Zdobył się na mocne słowa. Co powiedział?

Andrzej Grabowski jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. Chociaż na swoim koncie zapisał sporo występów przed kamerą, to jednak rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu Świat według Kiepskich przyniosła mu sporą popularność.

Aktor nie tylko pojawia się w filmach i serialach, ale także w programach rozrywkowych. Jest jednym z jurorów Tańca z gwiazdami, którego finał dwunastej edycji zostanie wyemitowany w poniedziałkowy wieczór. W trakcie trwania show udziela wypowiedzi, które odbijają się szerokim echem w mediach. Tak jak w ostatnim odcinku, gdy skomentował występ Oliwii Bieniuk. Nie oszczędził jej nawet w urodziny:

Jak patrzyłem na ciebie jako na dzikusa, to tak sobie siebie samego przypomniałem – powiedział, dodając: – Oliwka, ale to, że Edyta jest z nami, to się bardzo cieszę, ale nie wiem, czy to był dobry pomysł, żebyś w konkurencję stawała z Edytą – skwitował, sugerując, że u boku Zając jeszcze bardziej widać było niedoskonałości w tańcu Bieniuk.

Andrzej Grabowski wspomina Dariusza Gnatowskiego i Piotra Machalicę

Grabowski nie tylko regularnie występuje przed kamerami, ale także co jakiś czas udziela wywiadów. Niedawno zgodził się porozmawiać z Faktem. Pokusił się o smutną refleksję i wypowiedział się na temat tego, że ostatnio pożegnał wielu kolegów z branży:

Ostatnio odeszło tylu moich znajomych, kolegów aktorów i nie tylko. Pamiętam słowa mojego teścia, który powiedział: „Ja już nie mam po co żyć, bo już nie mam żadnego kolegi. Wszyscy poumierali, wszyscy są nowi i młodzi. Świat jest inny.

Wspomniał Dariusza Gnatowskiego, z którym przez wiele lat spotykał się na planie Kiepskich, a także Piotra Machalicę, z którym się przyjaźnił. Andrzej Grabowski podkreślił, że gdyby wspomniani aktorzy mieli możliwość przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19, dziś prawdopodobnie by żyli:

To jest bolesne, nie chodzi tylko o 1 listopada, ale gdy sobie przypomnę o Darku Gnatowskim, który zmarł w kwiecie wieku, miał 59 lat. To nie jest wiek do umierania. Piotrek Machalica. Gdyby wtedy były szczepienia, oni by żyli. Szczepmy się!

Gwiazdor nie ukrywa, że jest za tym, by przyjmować szczepionki przeciw koronawirusowi.


Piotr Machalica

Piotr Machalica

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Boczek z Kiepskich sporo schudł - jesienna ramówka Polsat 2019

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12, półfinał

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12, półfinał

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie serio myślą, że pandemia to ściema? Że szczepienia to jakaś forma kontroli? Kurczę myślałam, że mamy XXI wiek i ludzie potrafią analizować fakty i dane z wiarygodnych źródeł, nie filmików na youtube’ie.
  Szczepmy się!

 • Gość pisze:

  To chyba żart Grabowskiego z tym szczepieniem. Jak ktoś chce jeszcze pobyć na swoim stanowisku, funkcji itp. to tylko zostaje mu gadać to co mu karzą. Aktorzy tacy są, mają scenariusz i to ich ogranicza, nie musza myśleć.

 • Gość pisze:

  Brawo za to co Pan powiedział.Sxczepmy się

 • Myślący. pisze:

  Kiedyś lubiłem Grabowskiego.
  Ale teraz to albo zgupial albo go przeplacili.

 • Gość życzliwa życzliwa pisze:

  Bardzo miły człowiek z poczuciem humoru inteligentny mądry życiowo

 • Gość pisze:

  Do tych mądrych tutaj….serio uważacie że koronawirus to sciema? Tzn.w szpitalach leza aktorzy, ludzie udaja ze umieraja, lekarze klamia, ci co maja powiklania tez klamia….leczcie sie na glowe. Moze jak ktos z waszych rodzin lub przyjaciol kopyta wyciagnie to inaczej bedziecie gadac

  • Gość pisze:

   Mądrego to aż miło posłuchać

  • Gośćgość pisze:

   Wirus to jest wojna biologiczna sztucznie wywoływana ,ludzie słychajcie i czytajcie łączcie fakty i myślcie globalnie to wam klapy z oczu spadną

  • Gość myslacy pisze:

   Wyłącz telewizor , włącz myślenie kretynie !!! W tv śmieją ci się prosto w oczy a ty Łukasz jak pelikan !!! W tych tv show jest ktoś w maskach ??? na widowni , w jury ??? A impreza u Mazurka ??? A na niej Pisiory , Po PSL i wszyscy bez masek i na dodatek idioto spieszyli z sejmu w czasie posiedzenia … Ocknij się !!! Wejdź qrwa na strony gov.pl i sprawdź statystyki grypy od kilku lat i tego gówna… To rządowe strony !!! Jeśli masz choćby jeden zwój mózgu od konia to zajrzysz czopku !!!

 • Gość pisze:

  Ile ci dali za te słowa Ferdek?

 • GośćHalla pisze:

  Kiepski do Ciebie pasuje jak ulal.W TzG,nie powinno byc dla Ciebie miejsca.Twoich wypowiedzi zeal sluchac

 • Gość pisze:

  GościuB przez takich głupków jak ty nie wyjdziemy z pandemii tak szybko.Jesteś potencjalnym zagrożeniem i nic ci nie pomoże twoje dobre samopoczucie.

 • GośćB pisze:

  Kolejny głupek pseudo celebryta wygłasza swoje teorie, żałosne. Pseudo pandemia pokazała, jak mało jest ludzi myślących i inteligentnych.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×