Szukaj

Andrzej Duda z żoną odwiedzili rodziców w Krakowie. Jeden element stylizacji Pierwszej Damy zwrócił szczególną uwagę

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda w miniony weekend odwiedził swoich rodziców w Krakowie. Paparazzi zrobili zdjęcia parze prezydenckiej. Jeden szczegół w stylizacji Pierwszej Damy RP zwrócił ich szczególną uwagę.

Andrzej Duda, chociaż od czasu rozpoczęcia prezydentury mieszka w stolicy, to nadal jego ukochanym miastem jest Kraków. To tam przyszedł na świat i dorastał, stamtąd też pochodzi jego żona Agata. Prezydent, który w Warszawie spędzi jeszcze niemal pół dekady, nadal czuje mocne przywiązanie do swojego rodzinnego miasta, a po zakończeniu urzędowania nie ma zamiaru wiązać przyszłości ze stolicą.

Zawsze będę Krakowianinem, moje miejsce też jest w Krakowie. Przez lata mieszkaliśmy na Prądniku Białym, nadal chcemy mieć to mieszkanie, żeby zawsze mieć dokąd wrócić. Nasza córka też potrzebuje mieszkania – wyjawił jakiś czas temu.

Niemal trzy lata temu małżonkowie kupili apartament w Krakowie, w którym mają zamieszkać po zakończeniu prezydentury. Dziennik Super Express podawał, że wzięli na niego całkiem spory kredyt. To nieruchomość składająca się z dwóch łazienek, trzech sypialni i okazałego salonu, a w bryle budynku znalazło się także miejsce na garaż. Dom zlokalizowany jest w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic miasta, a z tego, co jakiś czas temu pisał tabloid, wiadomo, że prace remontowe już powoli dobiegają końca.

Andrzej Duda z żoną odwiedzili rodziców w Krakowie

Chociaż prezydent nie może narzekać na brak obowiązków, to zawsze znajduje czas na to, aby odwiedzić rodzinne strony. Ostatnio był tam częstym gościem ze względu na remont nowego lokum. Para prezydencka osobiście doglądała wszystkich prac związanych z wykańczaniem domu. Chociaż małżonkowie zatrudnili panią architekt, to i tak chcieli wszystkiego dopilnować.

Wygląda na to, że prace w krakowskim mieszkaniu Dudów dobiegają już końca. Para prezydencka, która w sobotę osobiście sprawdzała, jak toczą się postępy, miała okazję porozmawiać na miejscu z panią architekt. Dyskusja trwała bez mała godzinę, ale ustalenia mogły być owocne, bowiem Andrzeja Dudy nie opuszczał promienny uśmiech! – pisał Super Express.

Prezydent Duda z żoną Agatą przy okazji wizyt w nowym domu chętnie także zaglądają do swoich bliskich, którzy mieszkają w Krakowie. W miniony weekend paparazzi zrobili im zdjęcia podczas odwiedzin u rodziców głowy państwa.

Prezydent stara się kiedy tylko może odwiedzać swoich rodziców w Krakowie. Bardzo często jest też jednak tak, że nie może z racji obowiązków przyjechać do Krakowa. Wtedy dzwoni do nich i ucinają sobie miłą pogawędkę przez telefon – mówi informator „Super Expressu”.

Paparazzi udało się sfotografować parę prezydencką wchodzącą do mieszkania rodziców. Jeden szczegół zwrócił ich szczególną uwagę. Agata Duda miała na swojej torebce przyklejone serduszko WOŚP.

Podczas rodzinnego spotkania uwagę niewątpliwie zwracała też Agata Duda. Pierwsza dama miała bowiem na torbie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czytamy w Super Expressie.

Agata Duda i Andrzej Duda trafili na okładkę tabloidu

Agata Duda i Andrzej Duda trafili na okładkę tabloidu

Z rodzinnego spotkania małżonkowie mieli wyjść bardzo zadowoleni, a pod domem czekała na nich limuzyna Służby Ochrony Państwa.


Agata Duda i Andrzej Duda trafili na okładkę tabloidu

Agata Duda i Andrzej Duda trafili na okładkę tabloidu

Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani na rodzinnym spacerze

Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani na rodzinnym spacerze

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×