Andrzej Duda powinien wygrać kolejne wybory prezydenckie? Polacy nie mają wątpliwości!

Andrzej Duda -wybory

Andrzej Duda -wybory

Prezydent Andrzej Duda spędzi kolejną kadencję w Pałacu Prezydenckim? Najnowsze badania sondażowe rozwiewają w tej kwestii wszelkie wątpliwości. Zobacz, jak odpowiadali ankietowani w sondażu dla Wirtualnej Polski. 

Już jesienią odbędą się w naszym kraju wybory parlamentarne. Nic więc dziwnego, że na kilka miesięcy przed nimi, regularnie prowadzone są badania i sondaże, które wytypować mają potencjalnych wygranych i przegranych partyjnych rozgrywek.

Na ten moment według przeprowadzonych badań liderem jest Prawo i Sprawiedliwość. Jeśli badania będą miały przełożenie w rzeczywistości, opozycja będzie musiała się postarać o zmianę prezydenta.Wygląda jednak na to, że będzie to dla nich zadanie na pograniczu niemożliwości. Z najnowszych badań panelu badawczego „Ariadna” dla WP wynika, że Andrzej Duda jest wręcz nie do ruszenia i może spać spokojnie!

Obecny prezydent miałby ogromną szansę na reelekcję, gdyby głosowanie odbyło się w najbliższa niedzielę. Gdyby oponentem Dudy był Donald Tusk, wiele wskazuje na to, że Przewodniczący Rady Europejskiej przegrałby te wybory. Prezydent wyprzedza go bowiem aż o 13 procent. Duda góruje także nad Robertem Biedroniem. Lider Wiosny, a obecnie europoseł partii zyskał tylko 10 procent głosów ankietowanych.

Jesteśmy bardzo ciekawi czy wyniki ogólnopolskiego panelu badawczego „Ariadna” pokryją się z prawdziwymi głosami ankietujących już tej jesieni.

Zobacz: Andrzej Duda pokazał jak Agata świętowała Dzień Matki! Wyglądała obłędnie! Prawie jak księżna Diana!

Zobacz: Andrzej i Agata Dudowie zagłosowali w podobnych stylizacjach! Było także wielkie świętowanie Dnia Matki!

Zobacz: Goście Pałacu Prezydenckiego oniemieli na widok Pierwszej Damy Agaty Dudy! Tak perfekcyjnych nóg nie ma nawet Małgorzata Rozenek!


Andrzej Duda i Agata Duda - AgroLiga 2018

Andrzej Duda i Agata Duda - AgroLiga 2018

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda z mężem w Białym Domu

Agata Duda z mężem w Białym Domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×