Szukaj

Nagrali Andrzeja Dudę jak wraca z urlopu. Wykorzystał uprzywilejowaną pozycję i sprytnie ominął korki. Wideo jest viralem

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda zakończył urlop w Wiśle i wrócił do Warszawy. Kolumna prezydencka nie stała w długich korkach – wykorzystała tzw. korytarz życia. Do sieci trafiło wideo.

12 lutego rząd Mateusza Morawieckiego otworzył stoki narciarskie. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa przez kilka tygodni były one zamknięte. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa poluzowanie restrykcji. Mówi się, że w związku ze wzrostem liczby zakażeń ośrodki mogą znów zawiesić działalność.

Andrzej Duda jest znany ze swojego zamiłowania do jazdy na nartach. W zeszłym roku w Zakopanem zainaugurował charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim 12H Slalom Maraton Zakopane 2020. Jako kapitan drużyny rozpoczął wydarzenie zjeżdżając ze stoku z numerem jeden.

Prezydent w środę przyjechał do Wisły. Wybrał państwowy ośrodek Cieńków, należący do Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Obecność głowy państwa nie przeszła bez echa. Chociaż lokalni samorządowcy nie chcieli jej komentować (więcej tutaj), w kolejce na wyciąg na prezydenta natknęli się dziennikarze TVN. Zapytali, czy są dobre warunki do jazdy. Andrzej Duda odpowiedział:

Złe, jak widać.

Krótkie wideo w mgnieniu oka stało się viralem.

Andrzej Duda wraca z urlopu korytarzem życia

Urlop Andrzeja Dudy dobiegł jednak końca. Prezydent już wrócił do Warszawy. Nie podróżował jednym samochodem, a w asyście kilku aut Służby Ochrony Państwa. Pomimo że inni kierowcy musieli stać w długich kolejkach, kolumna prezydencka wykorzystała tzw. korytarz życia, przez który przejechała na sygnale.

Filmik z tego zdarzenia podbija internet. Udostępniają go internauci, a także politycy partii opozycyjnych. Wśród nich jest m.in. Sławomir Nitras, który wideo umieścił na Facebooku. W komentarzu dodał krótki wpis, w którym nie brakuje gorzkich słów:

Duda wykorzystał korytarz życia żeby wyprzedzić inne samochody. A w jakim celu powstał korytarz życia? Ludzie zjeżdżają z drogi widząc sygnały bo są przekonani, że jedzie karetka, straż pożarna w celu ratowania zagrożonego ludzkiego życia.
A nie po to, żeby duże dziecko szybciej wróciło sobie z wycieczki na narty.

Duda wykorzystał korytarz życia żeby wyprzedzić inne samochody. A w jakim celu powstał korytarz życia? Ludzie zjeżdżają z drogi widząc sygnały bo są przekonani, że jedzie karetka, straż pożarna w celu ratowania zagrożonego ludzkiego życia. A nie po to, żeby duże dziecko szybciej wróciło sobie z wycieczki na narty.

Posted by Sławomir Nitras on Monday, February 22, 2021

Kancelaria Prezydenta nie skomentowała wspomnianego nagrania. Andrzej Duda także nie wypowiedział się na ten temat. Wiadomo jednak, że głowa państwa już wróciła do pracy. W poniedziałek pojawiła się na 46. sesji Rady Praw Człowieka ONZ.


Andrzej Duda na nartach w 2020 roku

Andrzej Duda na nartach

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Bomba ***** ***

 • Gość pisze:

  Ty też piszesz bzdury .

 • J.. pisze:

  Oby nie musiał kiedyś korzystać z korytarza życia jadąc pojazdem któremu wolno jeździć w ten sposób

 • Gość pisze:

  Trzeba być kretynem aby nie rozumieć że prezydent obojętnie jakiego kraju nie może stać w korkach. Głowa państwa stojąca sobie w korkach bo się idiotom tak by podobało, to zagrożenie dla bezpieczeństwa tego państwa!!! Tyko kompletni idioci tego nie rozumieją. Czy to Komorowski czy inny prezydent nie będą stać w korkach bo ich status jest inny niż jakiejś Maryśki czy innego Mietka capa dla którego prezydent kraju jest tak samo ważny jak on sam. Ale to że głowa państwa zajmuje się czuwaniem nad stanem państwa i ma pod swoimi decyzjami całą armię czyli bezpieczeństwo kraju, to Mietka idioty to nie obchodzi, choć status tego przysłowiowego Mietka to czyściciel kibli.
  Naprawdę głąby myślicie że prezydent Polski czy premier mają identyczne prawa jak wy bez żadnych przywilejów? Jeżeli tak to nie rozumiecie kompletnie na czym polega organizacja państwa!!! Słuchacie jak niektórzy posłowie występując w TV sugerują że prawo i przepisy nie istnieją. Robią was w konia żeby mieć poparcie pustogadaniem i wiedzą że przemawiają do ludzi głupich którzy nie znają prawa. A kiedy przyjdzie im zmierzyć się z określonym stanowiskiem muszą podlegać przepisom i kto by to nie był, okazuje się że stać w korku w kolumnie prezydenckiej czy rządowej na pewno nie będzie bo nawet gdyby chciał to mu nie wolno bo obowiązują go przepisy o bezpieczeństwie głąby!!!

  • Gość pisze:

   Dokladnie tak. Nie pojmuje myslenia ludzi. Głowę państwa obojetnie czy to monarchia i krol czy ustrój Republiki i prezydent, normalne to że to powinność iz nalezy sie ochrona

 • TYTAN pisze:

  NASTĘPNY KOMOROWSKI

  • Gość pisze:

   Głąbie prezydenta obejmują przepisy o bezpieczeństwie i nawet gdyby chciał to nie wolno mu stać w żadnych korkach!!! To jest część organizacja państwa. W komunie wmówili ci że wszyscy są równi. Tylko że żaden towarzysz nie przepuszczał robotniczych aut kiedy jechał w kolumnie. Towarzysze i już nie w komunie, szli dalej i latali samolotem za pieniądze podatników żeby wyprowadzić sobie psa! Towarzysze z PO!!!

 • Gość pisze:

  Tere fere Ale jazda

 • Gość pisze:

  Tere fere

 • Gość pisze:

  Żałosne, aż Się nie chce komentować, powiem tak i Się wyrażę.. ***** ***

  !!!! I Pana Dudę

 • Gość pisze:

  A Tusk to, a Tusk tamto. Daleko głowie państwa do byłego premiera. Ten gość poza Polandię nie wyskoczy. Smyczka za krótka. A i z ambicją licho. Prezydent wszystkich Polaków. Hahahahaahah…..

 • Gość pisze:

  🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️

 • Gość pisze:

  Szkoda sensu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Gość pisze:

  Gdyby był normalny to by se helikopterem poleciał i byłoby z głowy 😉

 • Gość pisze:

  Ta a Tusk by czekał albo Komorowski 🤣 chyba na ✉️ albo obraz dużej wartości 🤦‍♀️ No straszna sprawa 😂

  • Gość pisze:

   Porównywanie się do gorszych nie poprawi sytuacji ani tego nie usprawiedliwia. To dość proste. No ale możliwe że za nimi tęsknisz skoro wystarczy Ci żeby inni działali tak samo.

 • Gość pisze:

  ***** ***

 • Gość pisze:

  Proste.Dla nas zwykłych ludzi to jest niby parodia I korzystanie z władzy…jednak jest coś takiego zapewne jak procedury lub inaczej nazwane papiery, które zdecydowanie zabraniają przebywania w jakichkolwiek korkach itd ze względu na oczywiste możliwe zagrożenie życia prezydenta.

 • Gość pisze:

  Tekst: komentarz pojawi zię, gdy zostanie zaakceptowany przez moderatora. Czyli zakwalifikuje go cenzura? Gdyż treść komentarza, bez podtekstów rasistowskich czy obraźliwych może zawierać niewygodną dla moderatora treść? Wolność słowa i wypowiedzi w wersji lewackiej.

 • Gość pisze:

  No nieładnie, że pojechał na urlop. Ale pomyśl, jeżeli jeszcze potrafisz: jak ty sobie wyobrażasz prezydenta jadącego jednym samo hodem i stojącego w korkach? Widzialeś kiedyś taką sytuację z udziałem głowy jakiegokolwiek państwa? Wyobrażasz sobie, że Merkel, czy Biden jadą Volkswagenem Golfem, z bagażnikiem na narry na dachu i stoją w korkach? Widziałeś kiedykolwiek taką sytuację? Zanim coś napiszesz, szukając taniej sensacji, zastanów się, czy to ma sens, czy wynika po prostu z twojej niewiedzy bądź chęci rozgłosu?

  • Gość pisze:

   Debilu za nasze pieniądze oni pracują. My nie możemy dlaczego oni mogą. Niech zmienia zawód i wtedy niech robią co chca

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem dobrze zrobili bo im szybciej u siebie tym mniejsze zagrożenie prezydenta.

 • Gość pisze:

  To coś jest przedstawicielem Polski na ONZ sesji praw człowieka. To nawet nie żart. Coś ptetenduje

  • Gość pisze:

   To coś?! To wg ciebie Trzaskiwski byłby lepszy??!!! Zastanawiające jest, jak dużo mówicie o wolności słowa, o tolerancji a jak bardzo sobie samym zaprzeczacie. I oczywiście uważacie, że tylko wy macie słuszność. Jesteś żałosną kupką mięsa.

 • Gość pisze:

  Punkt widzenia od punktu siedzenia

 • Gość Obywatelka RP pisze:

  Arogancja władzy nie ma granic.

  • Gość pisze:

   Taaak, a Tusk to stal we wszystkich kolejkach. Nawet do WC. Piszesz bzdury

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×