Szukaj

Wpadka Andrzeja Dudy przed Białym Domem, i to w najważniejszym momencie! Patrzył na niego cały świat [WIDEO]

Andrzej Duda zaliczył wpadkę w USA

Ta wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu nie przejdzie bez echa. I to nie tylko przez stylizację Agaty Dudy, która kolorystycznie dopasowała się do Melanii Trump, ale także przez zachowanie polskiego prezydenta. Co takiego zrobił?

Prezydenci Polski i Stanów Zjednoczonych w towarzystwie małżonek spotkali się we wtorkowe popołudnie. Państwo Dudowie swoją wizytę rozpoczęli od podziwiania wnętrz Białego Domu. Wówczas złożyli podpis w księdze pamiątkowej. Następnie głowy państwa i ich towarzyszki udali się do Gabinetu Owalnego. Najpierw spotkali się w czwórkę, by później Andrzej i Donald mieli możliwość porozmawiania w cztery oczy.

Para prezydencka podczas wizyty u Donalda i Melanii Trumpów w Białym Domu

Para prezydencka podczas wizyty u Donalda i Melanii Trumpów w Białym Domu

Andrzej Duda nie wiedział obok kogo stanąć

Zanim jednak to nastąpiło, polska para prezydencka wysiadła z samochodu i udała się w kierunku gospodarzy. To właśnie wtedy wspólnie zapozowali do zdjęć, które przewijają się obecnie przez media na całym świecie.

Okazuje się, że drobna chwila nieuwagi i nie byłyby one tak idealne jak są obecnie. Andrzej Duda nie wiedział bowiem, gdzie powinien stanąć. Wahanie prezydenta Polski zarejestrowały kamery.

Duda nie był przekonany, czy powinien zająć miejsce po stronie prezydenta czy jego żony. Ostatecznie jednak właściwie ustawił się do zdjęć.

Agata Duda nie podała ręki Donaldowi Trumpowi

To nie pierwsza wpadka, którą Polska Para Prezydencka zaliczyła przy Donaldzie Trumpie. W zeszłym roku Agata Duda na Placu Krasińskich w Warszawie zignorowała rękę Trumpa, żegnając się najpierw z jego małżonką, a dopiero potem z prezydentem. Choć popełniła faux pas, nie należy ono do grupy tych najbardziej kompromitujących.

Gest Agaty Dudy odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Zachowanie Andrzeja Dudy ma szansę powtórzyć ten sukces?

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!

Miało być grzecznie, a wyszło super sexy. Jędrnymi piersiami Melanii Trump ekscytuje się cały świat!

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!

 


Czy uważasz, że Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?

×