Twitter Andrzeja Dudy obiektem kpin po rażącej wpadce. To go współpracownicy załatwili

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda wybrał się do stolicy Węgier, o czym poinformowano na Twitterze. Kancelaria Prezydenta zaliczyła sporą wpadkę. Internauci przecierają oczy z niedowierzania.

Andrzej Duda w zeszłym roku ubiegał się o reelekcję w wyborach prezydenckich. Udało mu się przekonać do siebie większość wyborców. Dzięki temu swoją funkcję będzie pełnić do 2025 roku. Co jakiś czas w mediach jest głośno na temat jego działalności. Niedawno sporo mówiło się na temat tego, że prezydent dostanie podwyżkę.

O tym, że pensja głowy państwa wzrośnie informował m.in. Super Express. Tabloid przekazał, że wkrótce na konto Dudy wpłynie jeszcze wyższe wynagrodzenie:

Kiedy na oczy wszystkich były skierowane na głosowanie w sprawie lex TVN, w Sejmie postanowiono podjąć decyzję także w sprawie podwyżek dla kolejnych polityków. Ta kwestia również została przegłosowana w czasie obrad. Skorzysta m.in. prezydent, którego pensja wzrośnie z 18 do 25 tys. – czytamy w tabloidzie.

Andrzej Duda w Budapeszcie. Spora wpadka Kancelarii Prezydenta

Duda regularnie bierze udział w służbowych spotkaniach. Te mają miejsce nie tylko w Pałacu Prezydenckim, ale także w wybranych miejscach na świecie. Niedawno porozmawiał w cztery oczy z prezydent Mołdawii. Potem nadszedł czas na odwiedziny u premiera Victora Orbana.

Okazuje się, że gdy Kancelaria Prezydenta poinformowała o tym fakcie internautów, popełniła jeden istotny błąd. Zamiast przekazać, że Andrzej Duda gościł w Budapeszcie, napisała, że pojawił się w Bukareszcie, czyli stolicy Rumunii. Chociaż szybko tę wpadkę naprawiono, internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Jeden z użytkowników zrobił zrzut ekranu i krótko go skomentował:

Ktoś tam z was skończył choć podstawówkę ?!!!!

Na ten moment Kancelaria Prezydenta nie skomentowała tej gafy. Wiadomo, że Andrzej Duda spotkał się nie tylko z premierem, ale także z prezydentem Węgier. Gdy ich rozmowa dobiegła końca, panowie wzięli udział w konferencji prasowej. Gospodarz nie ukrywał, że Polska jest ważnym sojusznikiem jego kraju:

Polska jest czwartym najważniejszym partnerem gospodarczym dla Węgier, wartość obrotów towarów to 10 mld euro.

Dodał, że obecnie na Węgrzech działa 100 polskich firm. Zatrudnienie znajduje w nich około 13 tysięcy pracowników węgierskich.


Kancelaria Prezydenta zaliczyła sporą wpadkę

Kancelaria Prezydenta zaliczyła sporą wpadkę

Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2021

Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2021

Andrzej Duda zaliczył sporą wpadkę

Andrzej Duda zaliczył sporą wpadkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×