Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami
Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda...

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się...

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu Prezydenckiego! Wszystko przez to jedno zdjęcie!
Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu Prezydenckiego! Wszystko przez to jedno zdjęcie!

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu...

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła...

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!
Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32...

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z...

Dziś sobota, 22.09.2018

Prezydent Andrzej Duda wykazał się wielkim sercem! We wzruszający sposób uczcił śmierć męża Joanny Racewicz! „Jest pan jedynym człowiekiem…” [WIDEO]

Andrzej Duda uczcił śmierć mężą Joanny RacewiczAndrzej Duda uczcił śmierć męża Joanny Racewicz

10 kwietnia 2018 roku minęło osiem lat od czasu tragicznej katastrofy samolotu Tu-154 w Smoleńsku. Na pokładzie poza Lechem Kaczyńskim i Marią Kaczyńską, ówczesną parą prezydencką, znajdował się również ukochany mąż Joanny Racewicz. Paweł Janeczek zostawił dziennikarkę i osierocił syna gdy zginął w wypadku samolotu, a Racewicz – choć powoli układa sobie życie – zawsze pamięta by uczcić jego życie i uhonorować śmierć.

Stąd właśnie Bieg Janosika. W tym roku pojawił się na nim niespodziewany gość. Andrzej Duda, obecnie sprawujący władzę prezydent, postanowił oddać cześć tym, którzy polegli i dołączył do imprezy nie uprzedzając nikogo o tym, że zamierza to zrobić. Racewicz podziękowała mu we wzruszających słowach na Instagramie:

Bieg Janosika, jak co roku. Tuż po rocznicy śmierci, krótko przed urodzinami. Na starcie z numerem „1” Prezydent Andrzej Duda. Zaskoczył mnie Pan, Panie Prezydencie. Tym, że Pan był, pobiegł, a po wszystkim tak ciepło mówił o Pawle i cierpliwie pozował do zdjęć. Mówię, jako żona, nie jako dziennikarka: od dziś wiem na pewno, że wśród polityków, których znam i którzy obojętnie mijali mnie i mojego Syna na Powązkach – jest Pan jedynym człowiekiem, któremu chodzi o pamięć. Pamięć Janosiku z BORu, który kochał życie, swoją pracę i wcale nie miał być na pokładzie tego koszmarnego samolotu. @andrzej.duda#dziekuje#biegjanosika#rocznica#pamiec#rocznica#syn#synlepszynizmarzenie#smolensk

Fani byli zachwyceni postawą prezydenta:

  • Tak powinni zachować się wszyscy politycy i nie tylko…. wiemy jak było … I oby szybko została powiedziana prawda.Jestem całym sercem z Pani i Synkiem.Jako ze mieszkam blisko Ossowa odwiedziłam w rocznicę to miejsce …. Pozdrawiam serdecznie.
  • Ja tak bardzo chcę wierzyć, że Pan Prezydent to porządny człowiek…Piękny gest! Ponad polityką, w imię pamięci.
  • Bo najważniejsze w tym wszystkim to pozostać człowiekiem
  • Postawa godna naśladowania. Brawo Panie Prezydencie
  • Pan Prezydent… Bardzo Go szanuję… Piękny gest

Zgadzacie się z nimi? My zdecydowanie!

 

Joanna Racewicz podzieliła się łamiącym serca zdjęciem. W poruszających słowach wspomina tragicznie zmarłego męża. „Żegnaj kochany”

Joanna Racewicz w przejmujących słowach opowiada o swojej wielkanocnej pielgrzymce do Jerozolimy. Zabrała ze sobą syna

Joanna Racewicz znalazła znakomity sposób na stresy! Prezes TVP byłby z niej dumny! [WIDEO]Czy lubisz biegać?

Komentarzy: 5


Andrzej | 16 kwietnia 2018, 00:26

Nic dziwnego nie ma w zachowaniu prezydenta bo to Człowiek z klasą w przeciwieństwiedo poprzednika


Komunistka i złodziejka | 15 kwietnia 2018, 22:01

Ja, przez szacunek dla męża wyprosiłabym z imprezy poświęconej Jego pamięci tego porządnego człowieka. Ale de gustibus …


Ręce opadają | 15 kwietnia 2018, 21:51

O święta naiwności…


Nina | 15 kwietnia 2018, 19:59

To postawa p.prezydenta godna pochwały


Ania | 14 kwietnia 2018, 20:09

Pani Joanno , Panie Prezydencie , Brawo !!!!


Dodaj komentarz
×