Andrzej Duda z Agatą nie powstrzymali namiętności przed dziećmi. To mega romantyczne zdjęcie przejdzie do historii

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i jego żona Agata spotkali się z podopiecznymi Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa. Prezydent nie szczędził swojej żonie romantycznych gestów. Nawet fakt, że nie byli sami, go nie powstrzymał.

Andrzej Duda od 2015 roku jest Prezydentem RP. Pełni swoją funkcję drugą kadencję. W zeszłym roku wygrał wybory. W drugiej turze pokonał Rafała Trzaskowskiego. Polityk na co dzień może liczyć na wsparcie swojej żony, Agaty. Pierwsza Dama RP towarzyszy mężowi podczas ważnych spotkań, w których trakcie z reguły zachwyca dobrze dobranymi kreacjami. Świetnie łączy je z dodatkami.

Nie inaczej było kilka dni temu, gdy Agata Duda wybrała się z mężem do wsi Lipnica Murowana. Małżonkowie wzięli udział w ceremonii wręczenia medali za wieloletnie pożycie małżeńskie, a także pojawili się podczas uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Marię i Lecha Kaczyńskich.

Pierwsza Dama zadała szyku w ciemnej sukni z przezroczystymi rękawami. Połączyła ją z nieoczywistymi dodatkami — czerwonym paskiem, torebką i butami na obcasie. Wyglądała świetnie.

Andrzej Duda na oczach tłumów skradł pocałunek Agacie Dudzie

Agata Duda i Andrzej Duda zaprosili do Pałacu Prezydenckiego wyjątkowych gości — dzieci, którymi opiekują się siostry kapucynki Najświętszego Serca Jezusa. To one dbają o to, by zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze wzorce:

Siostry tworzą placówki typu rodzinnego, w których najmłodsi dorastają w miłości, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, w odpowiednich warunkach do nauki i rozwoju zainteresowań — czytamy na Instagramie Pierwszej Damy.

W sieci pojawiło się kilka pamiątkowych zdjęć. Tym razem żona prezydenta sięgnęła po kolorową sukienkę, przepasaną ciemnym paskiem. Dobrała do niej jasne buty na delikatnym obcasie. To jednak nie stylizacja Agaty, a zachowanie jej męża skupia uwagę. Andrzej Duda nie patrząc na otaczający go tłum, skradł swojej żonie romantycznego całusa w policzek.

To dowód na to, że Andrzej Duda mimo upływu lat darzy żonę silnym uczuciem. Przypomnijmy, para prezydencka pobrała się 21 grudnia 1994 roku. Małżonkowie lada moment będą więc świętować 27. rocznicę ślubu.


Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×