Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i...

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!
Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do...

Dziś sobota, 23.06.2018

Andrzej Duda złożył kondolencje „z powodu niegodziwego i podstępnego zamachu dokonanego w meczecie w Bir al-Abd w Egipcie”
Andrzej Duda wysłał depeszę z kondolencjami do prezydenta Egiptu

Prezydent Polski, Andrzej Duda ze względu na wstrząsające wydarzenia, które miały 24 listopada w  Bir al-Abd, wysłał depeszę z kondolencjami do prezydenta Egiptu. Prezydent nie ukrywał, że jest wstrząśnięty i zaniepokojony tym co dzieje się na północy Afryki.

Pragnę przekazać, w imieniu własnym i wszystkich moich Rodaków, wyrazy żalu i głębokiego współczucia z powodu niegodziwego i podstępnego zamachu dokonanego w meczecie w Bir al-Abd, w którym straciło życie tylu niewinnych ludzi zgromadzonych na modlitwie. Na ręce Pana Prezydenta przekazuję moje najszczersze kondolencje dla rodzin i bliskich ofiar tej tragedii. Wszystkim poszkodowanym pragnę złożyć życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. Łączymy się w smutku z Narodem Egipskim – napisał prezydent.

Warto zaznaczyć, że chwilę wcześniej, przed Andrzejem Dudą, MSZ przekazało do opinii publicznej wyrazy głębokiego współczucia, dając jednocześnie do zrozumienia, że polska polityka potępia akty terroryzmu, które mają miejsce na całym świecie.

Stanowczo potępiamy sprawców tego niewyobrażalnego aktu terroru. Składamy szczere kondolencje rodzinom ofiar. Wyrażamy solidarność z narodem i rządem Egiptu w staraniach na rzecz eliminacji terroryzmu i ekstremizmu oraz zapewnienia bezpiecznego rozwoju egipskiego państwa i społeczeństwa – czytamy.
Przypomnijmy, że w ataku terrorystycznym, który miał miejsce w egipskim meczecie zginęło ponad 200 osób, a ponad 100 cywilów wciąż walczy o życie.

Promienna Agata Duda na obiedzie u pary prezydenckiej Finlandii! Prezydentowa wyglądała jak Elza z „Krainy Lodu”!

Minęło już 20 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Przypomnijmy najważniejsze fakty z jej życia. Zobaczcie najpiękniejsze archiwalne zdjęcia

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem w Krakowie! Co tam robili? Dlaczego nie było z nimi Agaty?Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama ma lepszy styl?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×