Andrzej Duda zareagował na wpis influencerki: „Miej wyj***ne, a będzie ci dane”. W sieci krąży screen

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda aktywnie działa w social mediach, gdzie nie tylko publikuje nowe treści, ale także reaguje na wpisy znanych osób. Tym razem odpowiedział na publikację Edyty Pazury.

Andrzej Duda prawie od sześciu lat pełni funkcję Prezydenta RP. W 2015 roku pokonał w wyborach Bronisława Komorowskiego, który ubiegał się o reelekcję. Potem, w 2020, wygrał z Rafałem Trzaskowskim, aktualnym włodarzem Warszawy i kandydatem Koalicji Obywatelskiej.

Andrzej Duda zareagował na wpis Edyty Pazury

Duda od początku swojego panowania stara się iść z duchem czasu. Dlatego jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie stara się być w stałym kontakcie z internautami. Tak było m.in. w niedzielę, gdy na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Agatą Dudą. Małżonkowie polecieli do Turcji z wizytą służbową:

Prezydent @andrzejduda z Małżonką zostali powitani na lotnisku w Ankarze. Rozpoczyna się wizyta Pary Prezydenckiej w Turcji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)

Nieco wcześniej, w tym samym medium zaprezentował swój odświeżony wizerunek, którym pochwalił się przy okazji konferencji klimatycznej, którą zwołał amerykański prezydent Joe Biden. Prezydent założył okulary, które zdaniem internautów bardzo mu pasują. W komentarzach nie brakowało komplementów.

Andrzej Duda nie tylko regularnie publikuje, ale także reaguje na wpisy innych osób. Jego najnowsza aktywność nie przeszła bez echa. Prezydent polubił wpis Edyty Pazury, w którym nawiązała do najgorszego okresu w życiu:

Dokładnie rok temu cztery ściany sypialni były całym moim światem. Każde wyjście na zewnątrz wiązało się z niebotycznym wysiłkiem, niczym wyprawa na Kilimandżaro. To był jeden z gorszych momentów w moim życiu, a gdy przyznałam się publicznie, że nie poradziłam sobie sama ze sobą, było chyba jeszcze gorzej. Posągowa i niczym niezniszczalna wizja mnie samej runęła i zaczęłam długi proces godzenia się, że nie jestem z żelaza i że każdy ma granice, których przekroczenie bywa katastrofalne w skutkach dla naszego zdrowia i umysłu.

W dalszej części zachęciła do słuchania podcastu, który nagrała z mężem, a także zdradziła, jakie jest jej motto życiowe:

Założyłam kolorowe okulary, a moim życiowym motto, zgodnie z tym co mówiłam w pierwszym podcaście, który nagrałam z Czarem jest: „Miej wyj…., a będzie Ci dane”. Podcast do wysłuchania na YouTube, a my nazywamy się tam: „Typ i Typiara”.

 

Post polubiło ponad 6 tysięcy internautów, przez chwilę wśród nich był też Andrzej Duda. Prezydent ostatecznie anulował wirtualne serduszko i teraz jest ono tylko wspomnieniem na screenie, który opublikował serwis Plotek.


Andrzej Duda polubił wpis Edyty Pazury

Andrzej Duda polubił wpis Edyty Pazury

Andrzej Duda zaszczepi się przeciw koronawirusowi

Andrzej Duda zaszczepi się przeciw koronawirusowi

Andrzej Duda rozmawia z królem Jordanii

Andrzej Duda rozmawia z królem Jordanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×