Andrzej Duda pokazał swoje mieszkanie jak zawodowy celebryta! Zapozował do selfie w za małym stroju!

Andrzej Duda mieszkanie

Andrzej Duda mieszkanie

Jak mieszka Andrzej Duda?

Andrzej Duda pokazał selfie, na którym pozuje w dziecięcym mundurku harcerskim. Na zdjęciu widać także wystrój jego luksusowego mieszkania. Zobacz to koniecznie.

Prezydent Polski Andrzej Duda jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Dzięki jego profilom fani pierwszej głowy państwa mogą śledzić istotne wydarzenia z jego życia. Duda lubi chwalić się swoja piękną żoną Agatą, jak również zdaje ciekawe relacje z wizyt dyplomatycznych. Tym razem prezydent poszedł o krok dalej i pokazał swoim fanom jak mieszka!

Andrzej Duda zapozował do szałowego selfie, na którym możemy podziwiać wystrój jego apartamentu prezydenckiego. Ale nie to najbardziej zaciekawiło internautów. Okazuje się, że Duda przed 32-laty był w harcerstwie. Rok temu jako prezydent wybrał się nawet na Zlot ZHP w Gdańsku, aby spotkać się z harcerzami. Wspomnienia lat młodości powróciły, bowiem pan prezydent przy okazji robienia porządków w szafie znalazł swój stary mundurek harcerski.

Niesamowitym jest fakt, że ubranko, które Duda nosił w wieku 15 lat nadal na niego pasuje. Andrzej Duda założył zatem kultowy mundurek i z wielką dumą oraz uśmiechem na ustach zaprezentował światu swoją harcerska duszę:

Wczoraj, podczas robienia porządków w szafie, znalazłem mój mundur harcerski. Pierwszy raz miałem go na obozie w Krzewinach (koło Warlubia) w 1987 roku. Poprzedni mundur (z 1983) roku był już wtedy za mały…
A teraz łezka w oku się kręci na wspomnienie młodzieńczych czasów… Ale została przyjaźń, i to taka „do grobowej deski”. Pozdrawiam serdecznie wszystkich starych Skautów! — napisał Duda w mundurku

Jak Wam się podoba wystrój mieszkania prezydenta?

Ujawniono zarobki Agaty Dudy! Konto Pierwszej Damy wcale nie pęka w szwach

Agata Duda wyprzedziła kolekcję Zary! Sieciówka właśnie wypuściła identyczną sukienkę. Kosztuje grosze!

Andrzej Duda to prawdziwy dżentelmen! Dzień Kobiet świętował ze swoją piękną Agatą w remizie strażackiej! Co to był za bal!


Andrzej Duda pokazał się w mundurku harcerskim sprzed 32 lat

Andrzej Duda pokazał się w mundurku harcerskim sprzed 32 lat

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda - Sylwester 2018

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda - Sylwester 2018

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×