Tak wygląda mieszkanie Andrzeja Dudy. Apartament za pół miliona robi wrażenie

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda stara się o reelekcję. Jednak gdyby nie udało mu się ponownie wygrać wyborów prezydenckich, to wiadomo, że wróci do Krakowa. Tam zakupił luksusowy apartament. Jak wygląda i ile kosztuje?

Andrzej Duda prawie od pięciu lat jest Prezydentem RP, a jego kadencja powoli zbliża do końca. Już za kilka miesięcy wyborcy zdecydują, czy dadzą mu kolejny raz mandat zaufania i powierzą władzę. Jednak polityk ma już plan, gdyby w nadchodzących wyborach powinęła mu się noga, wróci do Krakowa. To tam zakupił apartament, do którego zamierza się przeprowadzić razem z żoną po zakończonej kadencji.

Jak wygląda i ile kosztuje nowy apartament Andrzeja Dudy?

Kampania prezydencka trwa. Niestety z powodu pandemii koronawirusa kandydaci na prezydenta spotykają się głównie za pośrednictwem internetu. Nie mogą spotkać się z wyborcami osobiście, żeby poznać nurtujące ich problemy i odpowiedzieć na pytania.

Już niedługo dowiemy się, kto zasiądzie na fotelu prezydenckim w naszym kraju. Na ewentualną porażkę gotowy jest Andrzej Duda, który zainwestował w nieruchomość na obrzeżach Krakowa. Budynek, do którego ma zamiar się wprowadzić razem z małżonką, składa się z 3 apartamentów, a jeden z nich jest właśnie na wykończeniu. Mieszkanie, które do tej pory zajmują, planują oddać córce, Kindze.

Kwota kredytu wynosi około 497 tysięcy złotych, do spłaty zostało 460. Córka prezydenta Kinga Duda otrzyma od rodziców mieszkanie, w którym mieszkają obecnie, a do tego domu przeprowadzą się już sami – donosi informator Pudelka.

Jak zobaczycie na wideo poniżej, budynek jest bardzo nowoczesny i bardzo funkcjonalnie zaprojektowany.

Zobacz także: Agata Duda olśniła wyglądem na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym. Jej kreacja to szczyt elegancji


Andrzej Duda spot wyborczy 2020

Andrzej Duda spot wyborczy 2020

Andrzej Duda, Arnold Schwarzenegger

Andrzej Duda, Arnold Schwarzenegger

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Andrzej i Agata Duda – Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Andrzej i Agata Duda – Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×