Szukaj

Andrzej Duda stworzył własne best nine. To nie zdjęcie z Agatą i Kingą dostało najwięcej polubień

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda w tym roku zdecydowanie rozwijał swoje social media. Prezydent na kilka godzin przed końcem roku stworzył zestawienie Best Nine. Które zdjęcia zdobyły najwięcej polubień?

Andrzej Duda ten rok może zaliczyć do udanych. Polityk po raz kolejny spotkał się z poparciem wśród wyborców i udało mu się zwyciężyć w wyborach prezydenckich. Do samego końca walczył zaciekle z Rafałem Trzaskowskim. Obydwaj kandydaci mieli równe szanse na to, żeby objąć najwyższy urząd w państwie. Po ostatecznym podliczeniu głosów okazało się, że Duda przez następne 5 lat będzie reprezentował nasz kraj.

Również pod względem prywatnym prezydent może zaliczyć mijający czas do bardzo udanych. Odniósł nie tylko polityczny sukces. Prywatnie udało mu się wykończyć nowy dom w Krakowie.

Duda po zakończeniu kariery politycznej nie zamierza mieszkać w Warszawie. Prezydent planuje wrócić z żoną Agatą w rodzinne strony. W tym celu małżonkowie wzięli spory kredyt i już w 2018 roku kupili luksusowy apartament w jednej z luksusowych dzielnic stolicy małopolski. Prace remontowe w ich lokum, które składa się z dwóch łazienek, trzech sypialni i okazałego salonu dobiegają końca.

Najlepsze zdjęcia Andrzeja Dudy na Instagramie w 2020 roku

Prezydent Andrzej Duda w tym roku zdecydowanie postawił na social media i promocję w sieci. Wiosną zaskoczył wszystkich, biorąc udział w wyzwaniu #hot16challenge2. Mijający rok również postanowił podsumować popularnym w ostatnich dniach roku Best Nine, czyli kolażem najpopularniejszych zdjęć na swoim profilu, które zostały przez niego opublikowane w 2020 roku.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta RP największą popularnością cieszyły się zdjęcia z jego wizyty w Stanach Zjednoczonych i z jego spotkania z prezydentem Donaldem Trumpem.

Kolejna miejsca zajęły kadry z jego żoną Agatą, która w Best Nine prezydenta pojawiła się aż pięć razy. Na jednym ze zdjęć, które pochodzi okresu kampanii prezydenckiej, możemy zobaczyć także jego córkę – Kingę.

Zestawienie zamyka fotografia ze spotkania z Rafałem Trzaskowskim, które odbyło się już po zakończeniu drugiej tury wyborów.

Ten rok zdecydowanie upłynął prezydentowi pod znakiem sukcesów, w których cały czas była obecna jego rodzina.


Andrzej Duda Best Nine

Andrzej Duda Best Nine

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Andrzej, Agata i Kinga  Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×