Szukaj

Andrzej Duda nadział się na kamerę TVN na stoku. Chwila zastanowienia i riposta, która stała się viralem

Andrzej Duda na nartach

Andrzej Duda na nartach

Andrzej Duda wybrał się na narty. Prezydent postanowił skorzystać ze zniesionych warunkowo restrykcji i oddać się swojej wielkiej pasji. Czy jest zadowolony z warunków?

Od kilku dni narciarze mogą znowu korzystać ze stoków. Nie wiadomo, jak długo to potrwa, ponieważ rząd zniósł obostrzenia warunkowo, a już pojawiają się informacje, że w związku ze wzrostem liczby zakażeń ośrodki mogą zostać ponownie zamknięte, więc na trasach są tłumy ludzi, którzy chcą skorzystać z odrobiny zimowego szaleństwa

Wśród nich jest prezydent Andrzej Duda, który słynie z zamiłowania do nart. W ostatnich latach wielokrotnie był widywany w różnych ośrodkach w swoim biało-czerwonym kasku i w towarzystwie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Tym razem dziennikarze TVN sfilmowali go w Wiśle. Co powiedział?

Andrzej Duda wybrał się na narty

Do Wisły prezydent Andrzej Duda przyjechał w środę. Wybrał państwowy ośrodek Cieńków, należący do Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Jego pobyt nieoficjalnie potwierdził portal wyborcza.pl.

Wyjazd głowy państwa na narty nie został, póki co potwierdzony przez kancelarię. Także władze Wisły utrzymują, że nic o nim nie wiedzą.

Nic mi o tym oficjalnie nie wiadomo. Słyszałem coś, ale nikt ze mną o tym nie rozmawiał. Naprawdę, mam wiele innych rzeczy do załatwiania niż śledzenie, gdzie prezydent spędza czas wolny i gdzie jeździ – mówił portalowi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły – Ale cieszymy się, że głowy państwa jednak odwiedzają rezydencję w Wiśle, bo temu miała ona służyć. Naszym celem jest to, aby wszyscy goście czuli się w Wiśle bardzo dobrze. Szczerze mówiąc, sam chciałbym zdążyć jeszcze pojeździć w tym sezonie, ale chyba mi się to nie uda. Mam nadzieję, że do kolejnego zamknięcia stoków nie dojdzie – dodaje.

Tymczasem Andrzej Duda został sfilmowany przez dziennikarzy TVN w kolejce na wyciąg. Na pytanie, czy dobre są warunki narciarskie, odpowiedział:

Złe, jak widać.

Zamaskowany prezydent oddaje się szaleństwu na stoku, narzeka na warunki, tymczasem krótki filmik z jego udziałem i riposta staje się viralem. Zobaczcie wideo.

 


Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Andrzej Duda na nartach - screnn TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  złe bo za dużo ludzi i stoki pełne

 • Jozek pisze:

  To co wyprawiają ze wirus odlot nie ma to znowu przyszedł to jest żywc em zabawa w kotka i myszkę jak można tak rujnowac gospodarkę i wszystko co osiagnieto przez tyle lat oni się nie martwią pieniądze do końca życia im wystarcza ustawieni już tyle nakradli łapówek dostali od elitarnych np Gatesy Rokenwellery i firmy farmaceutyczne to co ich obchodzi społeczeństwo ci mówią co mają robić a oni robia i się śmieją ludzie czy wy tego nie widzicie czy trzeba wam wszystko wyłożyć jawe na kawę co z wami się stało a ta policja i wojsko i straż czy oni nie widzą że ich blicy o oni też to samo ich czeka to chwilowe dbanie ale to też się skończy dla wszyskich opamietajcie się i razem ze spoleczenstwem bronić nas wszystkich bo wyróżnień nie będzie jak już potrzebni nie będziecie opamietajcie się

 • Gość pisze:

  Pandemii? To wy towarzysze wierzycie w pandemię? No nie wierzę 🙂

 • Gość pisze:

  Brawo Duda. Bo jaka stacja, taka odpowiedź. Przecież w tefałenie wszystko polskie złe i be…

 • Gość pisze:

  A skąd wiadomo zeTO PREZYDENT ???? ściema , TVN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gośćpawel pisze:

  Najgorszy prezydent ,zachowuje się jak dziecko w wieku przedszkolnym.

 • Gość pisze:

  spał „u siebie” w Rezydencji za nasze więc nie wpierał biznesu. Po za tym jeśli wziął sobie wolne to na urlopie sam za siebie płaci ? czy kancelaria prezydenta?

 • Michał pisze:

  Gość 19 lutego niestety NIE ROZUMIE ma taka ripostę jak Pan Prezydent bez polotu…. Odpowiedz Pana Prezydenta w tej sytuacji powinna byc fantastyczna krótka dowcipna urocza madra inteligentna – a nie cięzka jak ciężarówka statystyczna i analityczna

 • Michał pisze:

  co najgorsze zawsze ale to zawsze jest fatalna riposta….nie ma błysku, inteligencji wszybiej odpowiedzi , nie ma dystansu humoru…NIE MA. Pojawia sie zawsze albo gafa albo cos tak cięzkiego jak czołg…..

 • Patriota pisze:

  Jak widać na świecie i w kraju katastrofa gospodarcza i pandemiczna a rzad Polski zupelnie na luzie…mysla tylko gdzie i Jak wyjechać na narty,zeby calego sezonu nie stracić..przeciez in się nalezy.!!!!!!!!!!a pospulstwo niech kombinuje Jak przetrwać…być albo niebyć wladzy nie dotyczy…ani przyzwoitość

 • Gość pisze:

  Prawdziwa głowa Państwa głowiła by się nad rozwiązaniem kryzysu gospodarczego w kraju oraz jak pomóc upadającym biznesom. W sytuacji gdzie tylu polaków nie ma co do garnka włożyć …

 • Agnieszka z Łodzi pisze:

  złe warunki, ocenił Pan Prezydent. Świetna „reklama” Wisły. Mieszkańcy powinni podziękować za taką ocenę i wsparcie ich ciężkiej pracy i walki z nędzą po straconym sezonie, do czego zresztą sam Pan i Władca się przyczynił bezsensownymi wyborami i kampanią prezydencką, przeprowadzoną bez żadnej dbałości o bezpieczeństwo pandemiczne. Górale kochani, przypomnę Wam, że gremialnie na niego głosowaliście. Brak słów.

  • Gość pisze:

   A co miał powiedzieć jak warunki faktycznie były złe. Przy plusowej temperaturze jednak i śnieg się topi co nie stwarza dobrych warunków do jazdy….

 • Gość pisze:

  To właśnie robi Adrian w dobie pandemii… zjeżdża sobie z górki…bo lubi.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×