Szukaj

Agata Duda przebywa na kwarantannie. Czy ma koronawirusa? Prezydent przerywa milczenie

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda ma koronawirusa. Prezydent nagrał wiadomość wideo, w której zwrócił się do Polaków. Co z jego żoną? Czy Agata Duda też ma COVID-19?

Andrzej Duda wygrał drugą turę wyborów prezydenckich. Zdobył więcej głosów od Rafała Trzaskowskiego i przez kolejne pięć lat będzie stać na czele państwa. Podczas służbowych spotkań może liczyć na wsparcie żony, Agaty, która regularnie pojawia się u jego boku. Na publiczne wystąpienia wybiera stylizacje, które z reguły zachwycają świat mody.

Andrzej Duda ma koronawirusa. Agata Duda też zarażona?

W sobotni poranek media obiegły informacje, że Andrzej Duda ma koronawirusa. Po spotkaniu z prezydentem na kwarantannę trafiła jedna z czołowych gwiazd, o czym pisaliśmy tutaj. Kilka godzin później prezydent nagrał wideo, w który poinformował o swoim stanie zdrowia. Ujawnił, że chociaż jest chory, nie zauważa u siebie żadnych symptomów:

Jestem chory na koronawirusa. Nie odczuwam żadnych symptomów, nawet tych najbardziej typowych, jak zanik węchu i smaku. Czuję się dobrze, ale wynik testu jest jednoznaczny.

Prezydent dodał, że chciałby przeprosić wszystkich, którzy mieli z nim kontakt w ostatnich dniach i właśnie dlatego aktualnie są objęci izolacją:

Chciałem przeprosić wszystkich tych, którzy mieli ze mną kontakt i są narażeni na procedury i kwarantannę.

W tym samym nagraniu Duda ujawnił, że aktualnie wraz z żoną Agatą przebywają na izolacji w domu. Deklaruje jednak, że wciąż będzie pracować, tym razem jednak zdalnie:

Najbliższe dni spędzę w samoizolacji z żoną. Jestem w pełni sił, będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu.

Chociaż prezydent zdradził, że Agata Duda towarzyszy mu podczas kwarantanny, pozostaje pytanie, czy ona także ma koronawirusa? W Dzienniku Gazecie Prawnej opublikowano wywiad z prezydentem, w którym padło pytanie o kwestię zakażeń w Kancelarii Prezydenta. Prezydent odpowiadał wówczas:

Byliśmy testowani razem z żoną dwukrotnie w ostatnich tygodniach i wirusa nie stwierdzono – mówił prezydent.

Te słowa wskazują na to, że Pierwsza Dama RP regularnie jest poddawana testom, te przez długi czas były jednak negatywne. Oby i tym razem był tak samo.

 


Andrzej Duda ma koronawirusa

Andrzej Duda ma koronawirusa

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Pojechali na wakacje do którejś rezydencji należącej do RP ,oby tylko z tego dzieci nie było!

 • Gość pisze:

  Zycze Tobie bo Panu na Pana sobie nie zapracowal ten Oszust. Takiego Przebiegu Infekcij jaka Ty zaraziles Polske czyli Totalna.Niech Bog cie Rozliczy Gadzie

 • Gość pisze:

  W Polsce tak dobrze się jeszcze nie żyło. Jeśli Panu źle się w Polsce żyje nikt tu nie zatrzymuje.

 • Gość pisze:

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Tym, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia komentarze jak wyżej proponuję spacer, ładna pogoda. Szanujmy się.

 • gogo pisze:

  bede”pracowal”zdalnie:-))))

 • Gość pisze:

  Nie jestem chory ale skoro test wskazuje na to, że jestem chory to jestem chory i przechodzę ciężką infekcję płuc bezobjawowo 😀

 • Gość pisze:

  Obłuda i zakłamanie dla nas testów nie ma albo musimy płacić przecież też jesteśmy ludźmi nie wazne stanowisko jakie zajmujemy przecież to PiS mówi że jesteśmy równi i człowiek się dla nich liczy a zeczywistisc nic dla nich nie znaczymy obudźcie się emeryci oni mają was gdzieś bo gdyby było inaczej robili by wam testy a nie zamykali w domach a dla jareczka ważniejszy jest jego kot niż my

 • Lucy pisze:

  Dodatni test mimo przestrzegania zaleceń czyli maseczki to farsa???

 • Faz pisze:

  Nie miał i nie ma symptomow, to po co robił test? ! Po prostu stchórzył i uciekł przez Kobietami!!! Tak samo żonka i córcia tchórzliwe milczące nie damy!

 • OLA pisze:

  DUDA ZRÓB COŚ BO KURWA POLACY WALCZĄ O WOLNOŚĆ, POKAŻ PAN HONOR I PRAWDĘ. MIE DAJ SIĘ KUPIĆ BĄDŹ POLAKIEM A NIE MARIONETKĄ!!! WOLNOŚĆ OD PLANDEMI

 • Gość pisze:

  Spadac stad mi z tymi pajacami i marionetkami. Niszcza Polske.

 • Gość pisze:

  Moze zona Adriana przerwie milczenie.

  • Nelka pisze:

   Najpierw chował się Kaczyński teraz chowa się prezydent przed rozmową z rolnikami, z ludźmi protestującymi przeciw tym wszystkim durnym obostrzeniom wcześniej byłam za PiS teraz na żadne wybory nie idę i jestem pewna że tak myśli wiele osób teraz to wam dopiero frekwencja spadnie oszusty!

  • Gość pisze:

   Dziekuje Nelka. Tchnelas we mnie nadzieje, ze skoncza sie rzady PiS

 • emerytka pisze:

  pokonał Trzaskowskiego ??????????? !!!!!!!!!!!!!!! dobre sobie ha ha ha

  • Gość pisze:

   Moze nie umie rozpoznac co sie nim dzieje. I nie wie co ma myslec jak szef mu nie mowi. Niech zapyta szefa to ten mu powie jakie ma objawy. A zona prosze sie nie przejmowac, bo mozliwe ze ona nie istnieje. Jest wynajeta statystka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×