Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia
Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta...

Dziś środa, 23.05.2018

Andrzej Duda odniósł się do wydarzeń w Sejmie: „Jestem gotowy do mediacji!”

Andrzej Duda i Barbara Nowacka


Andrzej Duda odniósł się do wydarzeń w Sejmie

W sobotę pod Pałacem Prezydenckim odbył się marsz zorganizowany przez KOD i opozycję. Ludzie krzyczeli Przestań milczeć Prezydencie. Barbara Nowacka mówiła, że tylko razem możemy wywalczyć demokrację. Nowacka apelowała do prezydenta Andrzeja Dudy o niepodpisywanie ustawy o zgromadzeniach i zmian w edukacji. Następnie manifestujący przeszli przed Sejm. Impulsem do manifestacji przed Pałacem Prezydenckim były piątkowe zajścia w Sejmie i przed nim. 

Po głośnych wydarzeniach w Sejmie i po manifestacjach przed budynkiem w końcu głos zabrał Andrzej Duda.

Z troską i niepokojem obserwowałem wczorajsze wydarzenia w polskim Sejmie. Chciałbym zaapelować do wszystkich stron sceny politycznej o uspokojenie nastrojów, tak aby prace w parlamencie odbywały się bez przeszkód, w sposób cywilizowany i z należną powagą – zgodnie z zasadami demokracji parlamentarnej – poinformował Prezydent RP.

Dodał, że zdaje sobie sprawę jak ważny jest dostęp opinii publicznej do informacji w przypadku pracy Sejmu. Rozumie starania Marszałka, twierdzi że rozumie również głos krytyki. Dodał, że w jego przekonaniu wszelkie zmiany powinny być wprowadzane po konsultacjach z przedstawicielami zainteresowanych redakcji. Tak, aby nie było wrażenie, że relacjonowanie prac parlamentarzystów jest ograniczone.

Jak czytamy na tvn24.pl wypowiedział się również na temat opozycji partii rządzącej.

Wyrażam jednocześnie głębokie ubolewanie, że sytuacja ta została wykorzystana przez część opozycji jako pretekst do zaburzenia wczorajszych obrad Sejmu. Byliśmy świadkami zachowań, które trudno uznać za godne parlamentarzystów. Jestem przekonany iż powstały spór uda się jak najszybciej zakończyć. Liczę tutaj na dobrą wolę, zdrowy rozsądek i propaństwową postawę, zarówno ze strony partii opozycyjnych, jak i większości parlamentarnej. Jako głowa państwa jestem gotów do mediacji w tej sprawie – oświadczył Duda.

Czekamy na kolejny krok Pana Prezydenta w tej sprawie.

Zobacz także: Wzburzone gwiazdy przyłączają się do protestu przed Sejmem: Weronika Rosati, Filip Chajzer i Karolina Malinowska

Magdalena Ogórek jest zachwycona Andrzejem Dudą

Andrzej Duda wypowiedział się na temat sytuacji w kraju

Czy uważasz, że Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?Komentarzy: 3


Gość | 18 grudnia 2016, 08:20

PAD nie jest celebrytą?! To co robił na „urodzinach” marnego szmatławca z niemieckim kapitałem i wypinającą zad Dorotką???


WF | 18 grudnia 2016, 03:57

DługoPIS jest wiernym lokajem kaczego przykurcza ! Taka podróba BMW – Bierny , Mierny , ale konusowi Wierny 😉


Gość | 17 grudnia 2016, 23:30

Przestańcie zajmować się polityką. Jesteście portalem rozrywkowym i nie macie kompetencji/umiejętności, żeby przedstawić rzetelną dziennikarską relację z wydarzeń politycznych. Takie portale czyta też młodzież, a Wy mieszacie im w głowach. Traktujecie prezydenta jak celebrytę. Nie jest nim. Bardzo ważne wydarzenia na miarę historycznych przedstawiacie na równi z plotkami ze ścianek. Nie ta liga. Odpuśćcie sobie. Dodatkowo przez pogrubienia tworzycie kontekst. Jastrzębska, zajmij się plotkami i sponsorami!


Dodaj komentarz
×