Szukaj

Andrzej Duda w ciuszku z garderoby swojej żony. Wyciekło zdjęcie prosto z pałacu! To żaden mem!

Andrzej Duda, Agata

Andrzej Duda w fartuszku Agaty

Andrzej Duda w fartuchu swojej żony Agaty gotuje w kuchni świąteczną potrawę. Jak prezydent Polski spędza wolny czas w pałacu? Jak się ubiera, gdy nie występuje publicznie? Zobacz zdjęcie.

Andrzej Duda gotuje w fartuchu swojej żony

Andrzej Duda to człowiek wielu talentów. Wiadomo, że prezydent świetnie tańczy, znakomicie jeździ na nartach, fantastycznie gra w piłkę, zna języki obce, kocha polską literaturę oraz poezję. Jest także fanem muzyki disco-polo, którą przecież uwielbia większość Polaków. To tylko niektóre cechy, z których słynie nasz wódz. Okazuje się, że prezydent jest jeszcze wspaniałym mężem, jak również rewelacyjnym ojcem.

Do tego imponującego bukietu zalet możemy dodać coś jeszcze. Pan prezydent jest także fenomenalnym kucharzem. Na oficjalnej stronie kancelarii prezydenta pojawiła się fotografia, na której Andrzej Duda, w towarzystwie zawodowego kucharza, szaleje w kuchni. Prezydent ma na sobie damski fartuszek z napisem AGATA. Zatem albo pomylił się z pospiechu, albo ubrał go z miłości do swojej pięknej małżonki Agaty:

Zbliżają się Święta. Zachęcamy do wypróbowania tradycyjnego polskiego przepisu z Sądecczyzny, który od lat gości na wigilijnym stole Rodziny Pana Prezydenta – czytamy pod zdjęciem.

Przepisu Andrzeja Dudy koniecznie trzeba spróbować. To może być idealna potrwa nie tylko na świąteczny stół, ale też na najbliższe niedzielne spotkanie z bliskimi.

Tylko skąd wziąć taki śliczny fartuch?

Agata Duda w wiosennej sukience i kozakach. Identyczne miała Melania Trump!

Agata Duda jak z katalogu Chanel na uroczystej konferencji. Już sama marynarka jest hitem

Agata Duda w kreacji z Zary! Jest tak piękna i tak tania, że tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!


Czy Andrzej Duda powinien schudnąć?

×