Szukaj

Andrzej Duda i Agata Duda przyłączyli się do akcji „Sprzątanie świata”. To się nazywa dawać przykład

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wsparli swoja obecnością sprzątających las, w ramach akcji Sprzątanie świata. Zdjęcia opublikowali na prezydenckim Instagramie.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w akcji sprzątania lasu. Działo się to w ramach Sprzątania Świata. Prezydent wraz z żoną, pojechał do Puszczy Białej. Razem z uczniami, harcerzami, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami rozpoczął ogólnopolską akcję sprzątania lasu „sprzątaMY”.

Zobacz: Robert Biedroń ze swoim życiowym partnerem na wspólnej romantycznej okładce! Taki miły prezent z okazji pierwszego dnia wiosny!

Andrzej Duda o akcji na Instagramie

O akcji pisano wcześniej na prezydenckim Instagramie. W akcji, która miała miejsce na terenie Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka. oprócz pary prezydenckiej, udział wzięli także szef resortu środowiska Henryk Kowalczyk, dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny oraz doradca prezydenta RP Paweł Sałek.

Inaugurując ogólnopolską akcję #sprzątaMY, Para Prezydencka wraz z uczniami, harcerzami, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami posprzątali ponad 600 ha terenów w Puszczy Białej. Zebrano dwie ciężarówki śmieci – napisano.

Zobacz: Meghan Markle pokazała kulisy kolekcji promującej jej ubrania. Zdjęcia przekonają fanki do zakupów?

Wsparcie Sprzątania Świata przez prezydenta Dudę

Włączenie się pary prezydenckiej w akcję sprzątania lasów jest bardzo ważna i motywująca. Porzucone w lesie śmieci są śmiertelnym zagrożeniem dla żyjących tam zwierząt. Mogą także spowodować pożary.

W najbliższy weekend w 430 nadleśnictwach w całym kraju na chętnych do pomocy w sprzątaniu lasów będą czekały worki na śmieci, rękawice oraz opiekunowie. Na stronie głównej Lasów Państwowych można na specjalnej mapie odnaleźć najbliższe biuro nadleśnictwa, w którym otrzyma się szczegółowe informacje o akcji w swojej okolicy.

W piątek 20 września, kiedy na całym globie będzie rozpoczynało się „Sprzątanie Świata” my będziemy sprzątać las. Dołącz do nas – zachęca prezydent Duda w spocie promującym akcję.

Taka postawa jest godna podziwu. Brawa za wspieranie tak ważnych akcji.

Zobacz: Robert Biedroń wyciągnął zapomniane i bardzo mocne słowa Kory! Wytrącił nimi prawicy wszystkie argumenty!


Agata Korhauser-Duda sprząta las

Agata Korhauser-Duda sprząta las

Agata Korhauser-Duda sprzątanie lasu

Agata Korhauser-Duda sprzątanie lasu

Andrzej Duda podczas sprzątania lasu

Andrzej Duda podczas sprzątania lasu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×