Wakacje Dudów. W takich luksusach odpoczywa para prezydencka. Tylko najwięksi mogą sobie pozwolić na taką willę

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda rozpoczęli urlop. Ile potrwa i gdzie odpoczywają małżonkowie? Jeden z portali ujawnia szczegóły.

Andrzej Duda od sześciu lat jest Prezydentem RP. Swoją funkcję pełni drugą kadencję. Polityk na co dzień może liczyć na wsparcie swojej żony, Agaty.

Małżonkowie poznali się, będąc nastolatkami, na jednej z imprez. Po pewnym czasie zaczęli się spotykać. Po maturze zdecydowali się na studia. Każde z nich wybrało inny kierunek. Agata postawiła na germanistykę, Andrzej na prawo. Wydarzeniem, które utwierdziło ich relacje, była wspólna podróż autostopem po Europie:

Wydarzeniem, które pomogło scementować związek była wspólna podróż autostopem po Europie – To była spontaniczna podróż, praktycznie bez pieniędzy. Codziennie jedliśmy chleb z Nutellą — wspominał prezydent Andrzej Duda.

Andrzej i Agata wzięli ślub cywilny w 1994 roku. 18 lutego 1995 roku w kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie, po raz drugi wypowiedzieli „tak” – tym razem złożyli przysięgę przed Bogiem. Dziewięć miesięcy później na świat przyszła ich córka Kinga. Mimo upływu lat parę prezydencką wciąż łączy ich silne uczucie.

Dowodem może być ostatnie zachowanie prezydenta podczas jednego ze spotkań. Nie zważając na tłum otaczających go osób, skradł swojej żonie całusa.

Zobacz: Duda z Agatą nie powstrzymali namiętności przed dziećmi. To mega romantyczne zdjęcie przejdzie do historii

Andrzej Duda i Agata Duda wybrali się na urlop. Gdzie go spędzą?

Andrzej Duda i Agata Duda wybrali się na urlop. Wirtualna Polska podaje, że we wtorkową noc para prezydencka opuściła Warszawę. Małżonkowie wyjechali nad morze, a dokładniej do Juraty. Osoba z ich otoczenia donosi, że spędzą tam najbliższe 3-4 tygodnie:

 To ma być jeden z dłuższych urlopów prezydenta Polski. Planowany jest pobyt ok. 3-4 tygodni — podaje informator portalu.

Mimo iż prezydent będzie przebywać na urlopie, nie zapomni o swoich obowiązkach. Poleci do Japonii i weźmie udział w oficjalnym otwarciu Igrzysk Olimpijskich, a także pojawi się podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Portal podaje, że prezydent kocha sporty wodne, a zwłaszcza jazdę na skuterze wodnym. Jeśli pogoda dopisze, prawdopodobnie zdecyduje się na tę aktywność.

Chociaż na razie Andrzej Duda i Agata Duda mogą się cieszyć jedynie swoją obecnością, podobno nie potrwa to długo. Wkrótce ma do nich dołączyć córka, Kinga oraz rodzice prezydenta.

Jak wygląda dom prezydenta w Juracie?

Jak podaje portal twojajurata.pl, rezydencja prezydenta mieści się na 150 hektarowej działce. Znajdują się tam bliźniacze luksusowo wyposażone wille o łącznej powierzchni blisko 2 tys. m2. Zawierają takie udogodnienia jak m.in. kort tenisowy, sauna oraz siłownia. Mieści się tam też kryty basen z jacuzzi.

Chociaż przyjęło się, że willa prezydenta znajduje się w Juracie, według portalu nie jest to zgodne z prawdą. Ośrodek położony jest bowiem w granicach administracyjnych miasta Hel:

Nie zmienia to jednak faktu, że określając miejsce swojej destynacji, wszyscy prezydenci, ich rodziny oraz goście, mówili o Juracie, nie o Helu. Wynika to prawdopodobnie nie tylko z bliskiego sąsiedztwa oraz uroku Juraty, ale przede wszystkim z historii uzdrowiska, do którego zamiłowaniem pałają elity, już od dziewięciu dekad — podaje portal.

Wygląda więc na to, że para prezydencka będzie odpoczywać w prawdziwych luksusach.


Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×