Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjęli trzecią dawkę szczepionki na COVID-19. Opublikowali nagranie z przychodni

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda przyjął trzecią dawkę szczepionki na COVID-19. Do przychodni udał się razem z żoną, która również przyjęła zastrzyk. Jest nagranie. 

Andrzej Duda od 2015 roku jest prezydentem Polski. Polityk po zakończeniu pierwszej kadencji z sukcesem ubiegał się o reelekcję. Jego najpoważniejszym kandydatem w walce o najwyższy urząd w państwie był Rafał Trzaskowski. To właśnie z obecnym prezydentem Warszawy spotkał się w drugiej turze. Udało mu się jednak zdobyć przewagę głosów, chociaż kontrkandydat deptał mu po piętach. W zeszłym roku rozpoczął on tym samym kolejne 5 lat w Pałacu Prezydenckim.

U jego boku od samego początku trwa ukochana żona Agata. Małżonkowie poznali się jako młodzi ludzie w rodzinnym Krakowie. Od wielu lat są nierozłączni, a do niedawna ich uwaga skupiała się na jedynej córce, Kindze. Teraz napawa ich ona szczególną dumą. Poszła w ślady swojego taty i ukończyła studia prawnicze.

Prezydent Andrzej Duda z żoną już po trzeciej dawce szczepionki

Prezydent i rząd od zeszłego roku mierzą się z bardzo poważnym problemem, jakim jest pandemia koronawirusa. Od niemal dwóch lat paraliżuje ona życie w kraju. Co jakiś czas wprowadzane są nowe obostrzenia, a wybawieniem z tej trudnej sytuacji miała być szczepionka zapewniająca lżejszy przebieg choroby, a nawet uniknięcie zakażeniem. Chociaż wakcyna już pod koniec zeszłego roku trafiła do kraju, to nadal wiele osób nie jest przekonanych do tego, aby przyjąć zastrzyk.

Gwiazdy show-biznesu od samego początku starają się dawać dobry przykład i publikują w sieci kolejne zdjęcia, na których pokazują, jak poddają się wakcynacji. Te kadry zawsze niemal wzbudzają mieszane uczucia wśród odbiorców. W Polsce znajduje się bowiem tyle samo przeciwników co zwolenników szczepionek. Obecnie kraj mierzy się z czwartą, bardzo silną falą choroby, a także jej kolejnymi odmianami.

Dobry przykład postanowili tym razem dać Andrzej Duda i jego żona Agata. Para prezydencka właśnie przyjęła trzecią przypominającą dawkę szczepionki przeciwko śmiertelnemu wirusowi. Małżonkowie pokazali w sieci swoje certyfikaty covidowe.

#Szczepimysię nie tylko dla siebie, ale i dla innych! Prezydent
@AndrzejDuda
wraz z Małżonką przyjęli dziś trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID19.

Pod nagraniem wprost z przychodni, które pojawiło się na profilu Kancelarii Prezydenta rozgorzała prawdziwa dyskusja i ponownie zdania Polaków są mocno podzielone. Trzeba jednak przyznać, że prezydent i jego żona starają się swoją postawą przekonać niezdecydowanych do przyjęcia zastrzyku.


Andrzej Duda i Agata Duda przyjęli trzecią dawkę szczepionki

Andrzej Duda i Agata Duda przyjęli trzecią dawkę szczepionki

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Agata Duda i Andrzej Duda na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Agata Duda i Andrzej Duda na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×