Kłótnie w małżeństwie Andrzeja Dudy. Prezydent bardzo szczerze o relacjach z Agatą. Komentuje plotki o rozwodzie

Andrzej Duda o żonie Agacie

Andrzej Duda o żonie Agacie

Andrzej Duda komentuje plotki o rozwodzie z żoną Agatą

Od czasu wyborów prezydenckich nie schodzą z ust całej Polski. Nic dziwnego, w końcu media, ale i sami wyborcy interesują się życiem Andrzeja Dudy i jego żony Agaty.

Ostatnio dużo mówi się o parze prezydenckiej w kontekście odsunięcia się pierwszej damy z życia publicznego. Agata Duda nie towarzyszyła mężowi podczas obchodów 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ponadto do tej pory nie wypowiedziała się w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Pojawiały się spekulacje, że żona prezydenta jest chora. Potem informowano, jakoby Agata Duda przebywała w Krakowie i opiekowała się chorym ojcem oraz ukochaną babcią. Tymczasem nieoczekiwanie zaszczyciła swoją obecnością podczas obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Zobacz: W końcu! Para prezydencka pokazała się publicznie od czasu plotek o rozwodzie. Te zdjęcia mówią wszystko 

Pierwsza dama nie udziela żadnych wywiadów. Zupełnie inna sytuacja ma miejsce w przypadku prezydenta. Andrzej Duda wychwalił żonę w rozmowie z Super Expressem.

Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham. Jesteśmy normalnym małżeństwem. W małżeństwie są spory o różne kwestie, o wychowanie dzieci, o to, jak się zachować w danym momencie, jeśli chodzi o sprawy domowe, o to, jak wydać domowe pieniądze. Są spory o różne rzeczy i to jest naturalne. Każde z nas ma swoje poglądy na wszystkie sprawy. Moja żona funkcję pierwszej damy wykonuje wzorowo. Jest osobą bardzo niezależną i to, że nie zabiera od początku głosu w sprawach politycznych, jest jej decyzją. Nie było łatwo jej przekonać do tej roli. Ale uznałem, że będzie wspaniałą pierwszą damą. Rolą pierwszej damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża. Pierwsza dama jest osobą, która powinna się starać świadczyć dobro. I moja żona to robi. Przyjęła sobie dwa obszary: sprawy społeczne, w tym przede wszystkim charytatywne, i kwestie edukacyjne – mówi

Za swoją działalność pierwsza dama nie otrzymuje wynagrodzenia. Andrzej Duda wyznał jednak, że dba o to, aby w przyszłości jego żona mogła otrzymywać emeryturę.

Do 10 każdego miesiąca odprowadzam mojej żonie z mojego wynagrodzenia składkę na ZUS – dodał

Jak myślicie, czy tym wywiadem prezydent ostatecznie zdementował wszelkie plotki, jakie pojawiały się wokół jego małżeństwa?

Zobacz: Piękny gest rodziców prezydenta Andrzeja Dudy. Ujawnili sekrety z przeszłości syna, a zysk ze sprzedaży książki przeznaczyli na…

Rozwód Agaty Dudy i Andrzeja Dudy to plotka

Rozwód Agaty Dudy i Andrzeja Dudy to plotka

Andrzej Duda broni Agatę Dudę na Twitterze

Andrzej Duda chwali Agatę Dudę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×