Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć dziecka i pokazała jak mieszka
Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć dziecka i pokazała jak mieszka

Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć...

Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce...

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka. Jest przepiękna!
Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka. Jest przepiękna!

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka....

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama
Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej...

Dziś czwartek, 24.05.2018

Kłótnie w małżeństwie Andrzeja Dudy. Prezydent bardzo szczerze o relacjach z Agatą. Komentuje plotki o rozwodzie

Andrzej Duda o żonie Agacie


Andrzej Duda komentuje plotki o rozwodzie z żoną Agatą

Od czasu wyborów prezydenckich nie schodzą z ust całej Polski. Nic dziwnego, w końcu media, ale i sami wyborcy interesują się życiem Andrzeja Dudy i jego żony Agaty.

Ostatnio dużo mówi się o parze prezydenckiej w kontekście odsunięcia się pierwszej damy z życia publicznego. Agata Duda nie towarzyszyła mężowi podczas obchodów 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ponadto do tej pory nie wypowiedziała się w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Pojawiały się spekulacje, że żona prezydenta jest chora. Potem informowano, jakoby Agata Duda przebywała w Krakowie i opiekowała się chorym ojcem oraz ukochaną babcią. Tymczasem nieoczekiwanie zaszczyciła swoją obecnością podczas obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Zobacz: W końcu! Para prezydencka pokazała się publicznie od czasu plotek o rozwodzie. Te zdjęcia mówią wszystko 

Pierwsza dama nie udziela żadnych wywiadów. Zupełnie inna sytuacja ma miejsce w przypadku prezydenta. Andrzej Duda wychwalił żonę w rozmowie z Super Expressem.

Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham. Jesteśmy normalnym małżeństwem. W małżeństwie są spory o różne kwestie, o wychowanie dzieci, o to, jak się zachować w danym momencie, jeśli chodzi o sprawy domowe, o to, jak wydać domowe pieniądze. Są spory o różne rzeczy i to jest naturalne. Każde z nas ma swoje poglądy na wszystkie sprawy. Moja żona funkcję pierwszej damy wykonuje wzorowo. Jest osobą bardzo niezależną i to, że nie zabiera od początku głosu w sprawach politycznych, jest jej decyzją. Nie było łatwo jej przekonać do tej roli. Ale uznałem, że będzie wspaniałą pierwszą damą. Rolą pierwszej damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża. Pierwsza dama jest osobą, która powinna się starać świadczyć dobro. I moja żona to robi. Przyjęła sobie dwa obszary: sprawy społeczne, w tym przede wszystkim charytatywne, i kwestie edukacyjne – mówi

Za swoją działalność pierwsza dama nie otrzymuje wynagrodzenia. Andrzej Duda wyznał jednak, że dba o to, aby w przyszłości jego żona mogła otrzymywać emeryturę.

Do 10 każdego miesiąca odprowadzam mojej żonie z mojego wynagrodzenia składkę na ZUS – dodał

Jak myślicie, czy tym wywiadem prezydent ostatecznie zdementował wszelkie plotki, jakie pojawiały się wokół jego małżeństwa?

Zobacz: Piękny gest rodziców prezydenta Andrzeja Dudy. Ujawnili sekrety z przeszłości syna, a zysk ze sprzedaży książki przeznaczyli na…

Rozwód Agaty Dudy i Andrzeja Dudy to plotka

Rozwód Agaty Dudy i Andrzeja Dudy to plotka

Andrzej Duda broni Agatę Dudę na Twitterze

Andrzej Duda chwali Agatę Dudę

Którą parę prezydencką oceniasz najlepiej?Komentarzy: 11


GośTOMASZ - PATRIOTA | 10 maja 2016, 00:11

Ja uważam obecna parę prezydencką za jedną z najlepszych, które były do tej pory, choć nie umniejszam niczego parze śp. państwa Kaczyńskich. Przy takim zmasowanym ataku opozycji, nieprzychylnej prasy, która jak zwykle dla wzrostu nakładów posługuje się plotkami wyssanymi z palca i serwuje jakieś brednie na temat pary prezydenckiej. Ta prezentuje się bardzo dobrze i zachowuje zdrowy rozsądek nie brudząc sobie opinii głupimi plotami prasowymi. Może jeszcze za mało widać panią Agatę, ale miejmy nadzieję, że się jeszcze rozkręci. Ważne jest jednak to czym kierują się w swoim życiu. Jeśli wybierają wartości chrześcijańskie – będą zawsze wspaniali. Uczciwość plus te wartości dadzą im naprawdę duży sukces jako rządzących a wierni będą ich wspierać, bo naszemu krajowi potrzebni są uczciwi i wierzący ludzie, którzy będą bronić tego co dobre i tego czego ludziom potrzeba. Porównując ich do poprzedników – są po stokroć lepsi i mam nadzieję, że ich decyzje tez będą dobre dla ludzi. Pan Kwaśniewski – o ile pamięć mnie nie myli występował na ważnych uroczystościach pod wpływem alkoholu, pan Komorowski – swoimi szkodliwymi decyzjami, które podpisywał bez zastanowienia skompromitował się całkowicie krzywdząc przy tym wiele rodzin i dzieci. Sama prezencja to nie wszystko co ma cechować pary prezydenckie, najistotniejsze to mądre kierowanie krajem, rozsądne decyzje – myślę, że takie jeszcze będą i nie będzie kompromitacji ze strony prezydenta. Wierzę, że Bóg będzie im pomagał i życzę im aby jak najdłużej kierowali krajem. Nie chciałbym widzieć już takich prezydentów jak poprzednicy – to byłaby tragedia dla naszego kraju.


Gość | 16 kwietnia 2016, 23:14

Mąż może za żonę płacić ZUS a za córkę bezrobotną nie.To jest zupełnie inna relacja. Tak też niepracujaca żona dostaje emeryturę po zmarłym mężu a niepracujaca córka po zmarłym ojcu nie.


Gość | 15 kwietnia 2016, 18:28

Jak to jest możliwe? że mąż za żonę płaci skladke ZUS. Ja swojego czasu, zamierzałam płacić składkę za córkę, która jest bezrobotna, ale mi odmówiono. To jak to w końcu jest…………….czyż naprawdę osoba po średnim wykształceniu i córka również, są innego sortu? Moze mi to ktoś wyjaśnić???????


Halina | 15 kwietnia 2016, 13:22

Musi tak mówić, podejrzewam iż prawda jest inna


Gość | 14 kwietnia 2016, 16:57

Pajacowaty BUDYŃ a zoncia BABA-JAGA i z wyrazu wredota


Gdańsk | 14 kwietnia 2016, 14:16

No, ale z ZUS-u, to ciężko się emerytury doczekać…


ziom | 14 kwietnia 2016, 12:19

dno tego portalu dosieglo zenitu.


Gość | 14 kwietnia 2016, 09:40

Są idealni pod każdym względem ,Oni i Kaczyńscy reszta to kabaret.


Gość | 14 kwietnia 2016, 08:52

Fryzure to moglaby juz dawno zmienic ,bo wyglada jakby kurczak usiadl jej na glowe.


Gość | 14 kwietnia 2016, 08:41

Założył jej pewnie prywatny fundusz emerytalny, oczywiście nie w ZUS


Gość | 14 kwietnia 2016, 08:23

Jak to odprowadza składkę skoro ona nie pracuje przecież tak nie można


Dodaj komentarz
×