Szukaj

Prezydent Andrzej Duda opublikował wzruszające zdjęcie z Marią Kaczyńską

Prezydent Andrzej Duda opublikował wzruszające zdjęcie, którego bohaterką była Maria Kaczyńska. Zobacz, z jakiej okazji powstała ta fotografia. 
Andrzej Duda - zdjęcie z Marią Kaczyńską

Andrzej Duda, to prezydent, który jest aktywny w social mediach. To właśnie tam upamiętnia ważne wydarzenia z życia – regularnie pokazuje służbowe spotkania, przedstawia swój punkt widzenia na różne tematy, które nurtują opinię publiczną.

Co jakiś czas prezydent publikuje także prywatne zdjęcia. Tak jak w zeszłym roku, kiedy pokazał światu ujęcie z Marią Kaczyńską, przed którą klęka. Archiwalną fotografię znalazł w archiwum Kancelarii Prezydenta. Duda, o jej istnieniu nie miał wcześniej pojęcia, o czym świadczyć może opis w poście:

Znalezione w pałacowym foto-archiwum. Nie widziałem tego zdjęcia wcześniej. Wzruszenie... – skomentował fotografię prezydent.

Zdjęcie powstało prawdopodobnie w momencie, w którym Duda był jeszcze podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta, a także bliskim współpracownikiem Lecha Kaczyńskiego. Szacuje się, że zostało stworzone między 2008, a 2010 rokiem.

To jednak niejedyna wzruszająca fotografia Marii Kaczyńskiej, która krąży w sieci. Jakiś czas temu na Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym Kaczyńska przytulała muzułmankę, która z czwórką dzieci uciekła z Czeczenii. Wyprawę do Polski przeżył jednak tylko jeden syn i kobieta.

W 2007 roku odwiedziła ich Maria Kaczyńska. Pierwsza Dama miała przyznać, że “od teraz Polska jest jej domem”. Do Polski został sprowadzony także mąż kobiety. Zostali tutaj tak długo, aż sytuacja w Czeczenii się uspokoiła. Całą sytuację uwieczniono na fotografii, którą przypomniał jeden z posłów.

Zobacz: Już wiemy, co Agata Duda włoży na spotkanie z Melanią Trump! To będzie modowy pojedynek roku!

Zobacz: Agata Duda zdeklasowała swoim wyglądem piękną nową prezydentową Litwy! Jej letnia kreacja wygląda jak z salonu Chanel!

Zobacz: Agata Duda swoim stylem powaliła światowe media na kolana! Takich komplementów nie słyszała nawet Melania Trump! Wielki sukces naszej Pierwszej Damy!


Andrzej Duda i Maria Kaczyńska na jednej fotografii

Andrzej Duda i Maria Kaczyńska na jednej fotografii

Prezydent Andrzej Duda, książe Akishino spotkali się w Warszawie

Prezydent Andrzej Duda, książe Akishino spotkali się w Warszawie

Donald Trump i Andrzej Duda

Donald Trump i Andrzej Duda

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×