Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni

Andrzej Duda na Instagramie. Prywatne zdjęcia prezydenta

Andrzej Duda na Instagramie. Prywatne zdjęcia prezydenta

Andrzej Duda z żoną i córką na Instagramie

Andrzej Duda na Instagramie opublikował piękne prywatne zdjęcia z żoną Agatą i córką Kingą. Ostatnio wyciekło do sieci kilka prywatnych fotografii rodziny prezydenckiej, które potwierdzają, że łączy ją bardzo silna więź. Zobacz jakie perełki.

Prywatne zdjęcia prezydenta, pierwszej damy i ich córki

Ostatnio cały internet rozgrzał się do czerwoności, bowiem niespodziewanie do sieci trafiły niepublikowane prywatne fotki rodziny Andrzeja Dudy. Na zdjęciach fani Agaty i Kingi Dudy mogą podziwiać swoje idolki w nieznanych okolicznościach życia prywatnego.

Fotki są prawdziwym rarytasem, bowiem dorosła już córka Andrzeja Dudy raczej unika medialnego zgiełku. Od czasu burzliwej kampanii prezydenckiej w 2015 roku, Kinga całkowicie zrezygnowała ze swojej popularności medialnej. Jedyna córka pary nie spodziewała się jednak, że zdjęcia z profilu jej ojca przedostaną się do sieci. Na rodzinnych fotografiach możemy podziwiać pierwszą damę i jej piękną córkę. Całą atrakcję ułatwił prezydent, który kolekcjonuje na swoim profilu sporo prawdziwych perełek. Wśród nich znajdują się oczywiście zdjęcia jego ukochanych kobiet.

Są wiec piękne rodzinne fotki z 2012 roku z Zakopanego oraz kilka innych z rodzinnych eskapad. Dokładnie widać, że z biegiem lat Agata oraz Kinga Duda wypiękniały. Jest również sam Andrzej Duda, który właściwie przez lata nic się nie zmienił. Nadal jest przystojny jak w młodości.

Andrzej Duda w ciuszku z garderoby swojej żony. Wyciekło zdjęcie prosto z pałacu! To żaden mem!

Sensacja! Dudowie powitali w rodzinie słodkiego bobasa! Para prezydencka ma wielkie powody do świętowania!

Agata Duda sieje postrach w pałacu! Ujawniono jej mroczne oblicze!


Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Kinga Duda na Instagramie z ojcem Andrzejem

Agata Duda zanim została Pierwszą Damą

Agata Duda zanim została Pierwszą Damą

Agata i Kinga Duda na wakacjach

Agata i Kinga Duda na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×