Szukaj

Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni

Andrzej Duda na Instagramie. Prywatne zdjęcia prezydenta

Andrzej Duda z żoną i córką na Instagramie

Andrzej Duda na Instagramie opublikował piękne prywatne zdjęcia z żoną Agatą i córką Kingą. Ostatnio wyciekło do sieci kilka prywatnych fotografii rodziny prezydenckiej, które potwierdzają, że łączy ją bardzo silna więź. Zobacz jakie perełki.

Prywatne zdjęcia prezydenta, pierwszej damy i ich córki

Ostatnio cały internet rozgrzał się do czerwoności, bowiem niespodziewanie do sieci trafiły niepublikowane prywatne fotki rodziny Andrzeja Dudy. Na zdjęciach fani Agaty i Kingi Dudy mogą podziwiać swoje idolki w nieznanych okolicznościach życia prywatnego.

Fotki są prawdziwym rarytasem, bowiem dorosła już córka Andrzeja Dudy raczej unika medialnego zgiełku. Od czasu burzliwej kampanii prezydenckiej w 2015 roku, Kinga całkowicie zrezygnowała ze swojej popularności medialnej. Jedyna córka pary nie spodziewała się jednak, że zdjęcia z profilu jej ojca przedostaną się do sieci. Na rodzinnych fotografiach możemy podziwiać pierwszą damę i jej piękną córkę. Całą atrakcję ułatwił prezydent, który kolekcjonuje na swoim profilu sporo prawdziwych perełek. Wśród nich znajdują się oczywiście zdjęcia jego ukochanych kobiet.

Są wiec piękne rodzinne fotki z 2012 roku z Zakopanego oraz kilka innych z rodzinnych eskapad. Dokładnie widać, że z biegiem lat Agata oraz Kinga Duda wypiękniały. Jest również sam Andrzej Duda, który właściwie przez lata nic się nie zmienił. Nadal jest przystojny jak w młodości.

Andrzej Duda w ciuszku z garderoby swojej żony. Wyciekło zdjęcie prosto z pałacu! To żaden mem!

Sensacja! Dudowie powitali w rodzinie słodkiego bobasa! Para prezydencka ma wielkie powody do świętowania!

Agata Duda sieje postrach w pałacu! Ujawniono jej mroczne oblicze!


Czy lubisz Kingę Dudę?

×