Szukaj

Andrzej Duda z żoną na sylwestrowej imprezie w szampańskich nastrojach! Ich selfie to hit internetu!

Andrzej Duda, Agata

Sylwester 2018: Selfie Andrzeja Dudy z Agatą

Andrzej Duda i Agata Duda pokazali selfie z Sylwestra 2018. Jak go spędzili? Zobacz zdjęcie, jakie opublikowali na Instagramie.

Sylwester 2018 za nami. W tę wyjątkową noc nie brakowało składania życzeń, w których dominowały te dotyczące zachowania zdrowia, odnalezienia miłości oraz szczęścia. Do swoich obserwatorów zwrócił się m.in.  Prezydent Andrzej Duda. Przy okazji zdradził jeszcze jeden sekret.

W poniedziałkowy wieczór Duda postanowił wykorzystać Instagrama, by słowa pomyślności na nadchodzące miesiące przekazać wszystkim zainteresowanym:

Wszystkim Użytkownikom Instagrama i TT życzymy szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego 2019 Roku! Spełnienia wszystkich marzeń i realizacji planów!

Prezydent swój wpis opatrzył zdjęciem, do którego zapozował z Agatą Dudą. Para, ubrana jak zawsze w eleganckie ubrania, pojawiła się na tle kolorowych świateł. W ten sposób wydało się, że sylwestrową noc prezydent i jego małżonka spędzili na zorganizowanym przyjęciu. I jak wynika ze zdjęcia, bawili się świetnie. Tak zresztą jak dobrze wyglądali. Para Prezydencka z pewnością błyszczała pośród tłumu, o czym przekonywać może nie tylko świecąca marynarka Pierwszej Damy, ale także komentarze internautów, którzy pod adresem małżonków nie szczędzili komplementów:

  • Czekałam na to zdjęcie! Szczęśliwego nowego roku!
  • Życzymy sobie takiego Prezydenta i Pani Prezydentowej przez długie długie lata!
  • Szczęśliwego Nowego Roku Panie Prezydencie! Mam nadzieję, że pod koniec 2019 nadal będę mogła twierdzić, że jest Pan spoko gość! Niech to się nie zmienia

A Wy co dopisalibyście do tych życzeń?

Agata Duda nie zawiodła! Na świątecznej pocztówce wygląda jak gwiazda Hollywood! I jeszcze te piękne życzenia!

Agata Duda i Andrzej Duda gruchali jak dwa gołąbki na spotkaniu z żołnierzami! Dawno nie okazywali sobie tyle czułości publicznie!

Agata Duda już poczuła klimat Sylwestra! Ma ubranko o jakim marzy każda modna kobieta! Identyczne i tańsze kupisz w Zarze


Czy uważasz, że Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?

×