Szukaj

Fani oszaleli z zachtywu! Edyta Górniak nie mogła przygotować większej petardy na koniec roku! „Wreszcie mogę ogłosić, że…”

Edyta Górniak, fani, fan klub, Bartosz Pańczyk

Edyta Górniak, fani, fan klub

Edyta Górniak i Donatan nagrali piosenkę Andromeda

Jakiś czas temu w mediach aż huczało o konflikcie pomiędzy Edytą Górniak a Donatanem. Wszystko za sprawą niedopilnowania przez producenta terminów, co w konsekwencji spowodowało wstrzymanie wydania nowego singla polskiej diwy. Na szczęście zakończyła się happy endem.

Fakt przekazał dzisiaj wiadomość, która na pewno ucieszy fanów Edyty! Gwiazda na łamach dziennika oficjalnie potwierdziła, że piosenka nagrana we współpracy z Donatanem (i Robertem Lewandowskim?) za cztery dni będzie miała swoją premierę!

Wreszcie mogę ogłosić, że przed nami premiera mojej wspólnej piosenki z Donatanem. Nie mogę się doczekać, jak zostanie przyjęta przez publiczność – zdradziła tabloidowi artystka.

Piosenka nosi tytuł Andromeda i po raz pierwszy usłyszymy ją 24 listopada w Radiu ZET. Dzień później Edyta Górniak zaśpiewa ją na żywo w The Voice of Poland.

Edyta Górniak i… druga ciąża

Przypomnijmy również, że parę dni temu Edyta obchodziła 45. urodziny. Na planie Voice Kids fani przygotowali dla artystki niesamowite niespodzianki w postaci kwiecistej sukni, pięknej biżuterii i tortu w kształcie słońca. Posypała się lawina wzruszających życzeń i cudownych słów w stronę artystki. Dodatkowo Górniak podzieliła się z magazynem Party tym, czego sama sobie życzy.

Pięknego rozwoju mojego syna, nowych wyzwań zawodowych i podróży do Nowej Zelandii. Ale najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą! – czytamy na łamach Party.

Czekacie na nowy singiel Edyty Górniak?

Zapłakana Edyta Górniak w ciężkim stanie trafiła do szpitala! Konieczna była natychmiastowa operacja!

Polski milioner organizuje hollywoodzkiego sylwestra! Za występ Edyty Górniak jest gotowy zapłacić fortunę!

11 mega tanich kosmetycznych hitów gwiazd do 11 złotych! Zobacz co stosują Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Olivier Janiak, Edyta Górniak


Edyta Górniak z Donatanem

Edyta Górniak z Donatanem

Edyta Górniak z fanami

Edyta Górniak z fanami

Edyta Górniak z fanami

Edyta Górniak z fanami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×