Szukaj

Gwiazda serwisu informacyjnego w żałobie. 9-miesięczna córeczka zmarła w trakcie świąt

Adrew Kaczynski - śmierć córki

Adrew Kaczynski - śmierć córki

Gwiazda serwisów informacyjnych poinformowała o śmierci swojej dziewięciomiesięcznej córeczki. Dziewczynka zmagała się z bardzo rzadkim nowotworem.

We wrześniu gwiazdor programów informacyjnych, Andrew Kaczyński, poinformował, że u jego córki zdiagnozowano niezwykle rzadki i bardzo agresywny guz mózgu.

Francesca jest najsilniejszą osobą i najbardziej odporną – napisał na Twitterze 12 września – Niecały tydzień temu przeszła dwie operacje mózgu i jest już w domu i jest uśmiechnięta. Jestem przekonany, że będzie z tym walczyć.

W zeszłym tygodniu przekazał, że Francesca, którą rodzice nazywali pieszczotliwie Fasolką, zachorowała na infekcję grzybiczą. Następnie założono jej respirator i aparat podtrzymujący życie. Przed śmiercią córeczki reporter CNN poprosił wszystkich, aby w czasie świąt modlili się o jej zdrowie.

Niestety dziecko przegrało walkę z nowotworem. Jego ojciec opublikował poruszający nekrolog.

Nie żyje córka gwiazdy serwisów informacyjnych. Francesca miała 9 miesięcy

Reporter CNN Andrew Kaczyński i jego żona Rachel Louise Ensign opłakują stratę swojej 9-miesięcznej córki Franceski, która zmarła w Wigilię Bożego Narodzenia po wielomiesięcznej walce z rakiem.

W piątek mężczyzna podzielił się tragiczną wiadomością na Twitterze, pisząc, że on i jego małżonka, dziennikarka Wall Street Journal są załamani po stracie córeczki.

Ze złamanym sercem ogłaszamy, że nasza piękna córka Francesca zmarła zeszłej nocy w ramionach mamy i taty – napisał – W naszych sercach zawsze będzie dziura wielkości Fasolki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że poznaliśmy jej miłość. Francesca, kochamy cię.

Rodzice w nekrologu podkreślali, że zapamiętają córeczkę, jako bardzo otwarte i ciekawe świata dziecko, które wniosło do ich życia niewyczerpane pokłady radości i miłości.

Kim jest Andrew Kaczyński?

To amerykański dziennikarz i reporter polityczny CNN pochodzenia włoskiego, polskiego i włosko-albańskiego. Stał się znany w 2011 roku, kiedy zaczął zamieszczać stare wypowiedzi polityków na YouTubie, często te, na których wypowiadali się w sprzeczny sposób, z ich obecnym stanowiskiem politycznym.  Został opisany jako „najbardziej wpływowy badacz opozycji republikańskich prawyborów” w 2012 roku.

Został zatrudniony przez BuzzFeed w grudniu 2011 roku. Pojawił się w MSNBC, Fox News, CNN, NPR, PBS i C-SPAN. 3 października 2016 r. Kaczyński ogłosił, że odchodzi z BuzzFeed i dołącza do CNN.


Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Andrew Kaczyński - nie żyje jego córka Francesca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×