Wirtualna Polska

Ameryka Express: Ulubiona para widzów odpadła z programu. „Totalny szok, totalny!”

Ameryka Express: Ulubiona para widzów odpadła z programu. „Totalny szok, totalny!”

Ameryka Express uczestnicy

Ameryka Express, odcinek 8 – co się działo i kto odpadł?

Wirtualna Polska

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniego odcinka uczestnicy liczyli na chwilę oddechu. Jednak okazało się, że zaczerpnięcie powietrza w płuca było jeszcze trudniejsze niż do tej pory, ponieważ pary musiały ścigać się w wysokich górach Kordyliery Białej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przed startem wszyscy musieli przepakować swoje plecaki w tradycyjne peruwiańskie toboły służące do transportu wszystkich możliwych towarów. Ci, którzy byli gotowi do drogi ruszyli w kierunku malowniczej Laguna Willca Cocha. W trakcie podróży uczestnicy dostali od prowadzącej dwie wiadomości, w których była informacja o zadaniach do wykonania. Najpierw muszą zdobyć torebkę liści koki, stosowanej przez miejscowych w celu łagodzenia objawów choroby wysokościowej. Następnie, nie przestając żuć liści, wypić butelkę najpopularniejszego gazowanego napoju w Peru, złocistej i wyjątkowo słodkiej Inca Cola.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gdy pary dojechały do tablicy misji, dowiedziały się, że muszą dotrzeć do punktu kontrolnego gry z lamą, którą należy objuczyć warzywami i karmić podczas ponad godzinnej podróży w górę. Zmęczenie podróżą i wysokość zaczęły negatywnie wpływać na emocje niektórych zawodników. Udział w grze puchatych, lecz meczących melancholijnie alpak nie poprawił nikomu nastroju.

View this post on Instagram

@lara_gessler i lama ???? #amerykaexpress #amerykaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #premiera #amerykapoludniowa

Wirtualna Polska

A post shared by amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn) on

Po grze na planie pojawiły się miejscowe góralki z wełną alpak. Każda para dostała kłąb drogocennej sierści i miała z niej uprząść jak najdłuższą nitkę. Z najdłuższą nicią na mecie pojawili się Maciej Musiałowski i Ania, dzięki czemu awansowali o jedno miejsce w górę.

View this post on Instagram

W "Ameryka Express" najważniejsze jest duchowe wsparcie ???? #amerykaexpress #amerykaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #premiera #amerykapoludniowa

Wirtualna Polska

A post shared by amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn) on

Wirtualna Polska

Na szczęście razem ze słońcem pojawiła się w parach nowa siła i chęć kontynuacji wyścigu. Niektórym udało się znaleźć transport w miarę szybko, natomiast inni postanowili uprząść jak najdłuższą nić i liczyć na awans w rankingu. Ta strategia okazała się bardzo słuszna. Mimo prawie zerowego ruchu na drodze do lodowca Pastoruri każdemu udało się dojechać na metę.

Jedna para – Ania i Maciek – zdobyła immunitet, inna musiała pożegnać się z pięknym Peru i przygoda w Ameryka Express. Byli to Lara Gessler i Piotr Sałata.

Totalny szok, totalny – powiedział z niedowierzaniem Filip Chajzer.

W kolejnym odcinku wszystkie pary zostaną wymieszane, co oznacza, że gwiazdom towarzyszyć będą partnerzy ich rywali.

UPS. Magda Gessler nieco się rozpędziła i zdradziła kulisy finału „Ameryka Express”!

Karolina Szostak popełnia najgorszy błąd żywieniowy z możliwych! Szybko schudła, ale zaraz może mocno przytyć! [WIDEO]

Natalia Siwiec zagalopowała się w wywiadzie! Wygadała się o propozycji udziału w hitowym programie! [WIDEO]

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska


Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8

Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Lara Gessler i Piotr Sałata – Ameryka Express, odcinek 8

Lara Gessler i Piotr Sałata – Ameryka Express, odcinek 8

FitLovers – Ameryka Express, odcinek 8

FitLovers – Ameryka Express, odcinek 8

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×