Szukaj

Druga Renulka wybrana! Pary “Ameryki Express” wskazały najmniej lubianą gwiazdę! Zaskakujący wynik

Ameryka Express uczestnicy

Wybrano najmniej lubianą parę w Ameryka Express

Za nami trzeci tydzień zmagań gwiazd w Ameryka Express. W tym odcinku z programem nie pożegnał się nikt. Wskazano jednak najbardziej i najmniej lubianą parę.

Zmagania uczestników zaczęły się od wspinaczki na wulkan Chimbozaro, który znajduje się ponad 3 tys. metrów nad poziomem morza. Zadanie uczestników polegało na wybraniu brył lodu ważących od 5 do 20 kg, które następnie mieli przenieść na niecierpliwego osła mającego dostarczyć pakunek do wskazanego celu. Jedna z par jeszcze przed rozpoczęciem wspinaczki złamała regulamin – byli to Tomasz Karolak i Jakub Urbański, którzy – wbrew zasadom – zamiast podejść, podjechali część trasy pod wulkan. Los jednak uśmiechnął się do nich pod koniec dnia, bowiem para otrzymała immunitet, który umożliwił im automatyczny awans do czwartego odcinka.

Drugim zadaniem było dotarcie do baru Riobamba leżącego 50 kilometrów od miejsca, w którym znajdowali się uczestnicy. Pierwsze trzy duety, które przybyły na miejsce walczyły o Amulet warty 5 tysięcy złotych. Ostatnim wyzwaniem było zrobienie na drutach wełnianej czapki, a na końcu wskazanie najmniej lubianej pary, którą wytypowały duety przyznając punkty od 1 do 7 (im słabszy wynik tym para była mniej lubiana).

Rywalizującym z Wami parom przyznajcie punkty od 1 do 6. Najmniej lubiana para zasługuje na jeden punkt. Sobie nie przyznajecie żadnych punktów. Waszą decyzję przyślijcie do mnie w ciągu pięciu minut. Czas start – brzmiała treść SMS-a, którego Agnieszka Woźniak-Starak wysłała do wszystkich par.

Najlepsze noty zdobyli Lara Gessler i Piotr Sałata, zaś najmniej punktów otrzymali Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, i to oni kolejny etap wyścigu rozpoczną z czarną flagą, która powoduje spadek o jedno miejsce w rankingu na mecie odcinka eliminacyjnego.

Czy to właśnie Ola i Dawid odpadną w 4 odcinku Ameryki Express? O tym przekonamy się za tydzień.

Tak żyją polscy milionerzy. Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła imprezę w swojej willi! Zobaczcie, jak mieszka

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo dosadnie wyjawiła, co naprawdę sądzi o Kindze Rusin. Tylko co na to gwiazda TVN?

Gwiazdy „Ameryka Express” odpięły wrotki na domówce! Na konferencji było bardzo grzecznie, za to po niej… Oj działo się!


“Ameryka Express” jest hitem TVN?

×