Szukaj

Nowa para w “Ameryka Express”! Wielkie zmiany w trakcie programu!

Ameryka Express uczestnicy

Nowa para w “Ameryka Express”

Ameryka Express budzi coraz większe emocje, a wszystko za sprawą pierwszych konfliktów w programie. W poprzednim odcinku wszystkie duety wytypowały najmniej i najbardziej lubiane pary – po zsumowaniu wszystkich ocen okazało się, że najmniejszą sympatią w grupie cieszą się Aleksandra Domańska i jej brat Dawid oraz duet FitLovers, zaś największą Lara Gessler i Piotr Sałata.

Dla Oli Domańskiej tytuł “drugiej Renulki” nie tylko był policzkiem, ale też utrudnieniem jeśli chodzi o awans do kolejnego etapu. Aktorka otrzymała czarną flagę, która w przypadku zajęcia przedostatniego miejsca oznaczała odejście z show (spadek w rankingu o jedno miejsce). Czy tak się stało?

Co działo się 4 odcinku Ameryki Express?

4 odcinek Ameryka Express pary zaczęły od wyścigu do Ingapirca. Miejsca, gdzie odkryto największe inkaskie ruiny w Ekwadorze. Pierwsza para w punkcie kontrolnym stanęła w szranki z parą immunitetową (Tomasz Karolak z towarzyszem). Tym razem wszystkie pary są zaangażowane w grę. Znana i lubiana gra w dwa ognie wyzwoliła w uczestnikach ducha sportowej rywalizacji i wywołała salwy śmiechu. Ostatecznie wygrała drużyna żółta.

Po grze Agnieszka Woźniak-Starak miała dla zawodników kolejną niespodziankę. Najszybsza para na mecie dostała super bonus – kwalifikację do Peru oraz wyjazd na niezwykłe wyspy Galapagos.

Pary ścigały się do Parku Historycznego w mieście Guayaquil. Tam miały do wykonania misję polegającą na szczegółowym odtworzeniu przypadkowo wylosowanych trzech zdjęć. W przypadku pomyłki, uczestnicy musieli próbować odtworzyć zdjęcie aż do skutku. Pierwsi na mecie byli Aleksandra Domańska z bratem i to oni wygrali wyjazd na Wyspy Żółwie.

Ostatni na mecie był duet FitLovers, który przekazał czarną flagę Magdzie Steczkowskiej. Choć wydawało się, że to wokalistka z mężem opuszczą program, Agnieszka Woźniak-Starak miała dla nich zaskakującą wiadomość. Okazało się, że z dalszą zabawą pożegna się tylko jedna osoba z dwóch ostatnich par (FitLovers vs Steczkowska z mężem), a na jej miejsce pojawi się nowy uczestnik. Decyzję o tym, kto zakończy swoją przygodę w Ekwadorze podjęli sami zawodnicy.

4 odcinek był ostatnim etapem zmagań w Ekwadorze. Do Peru pojechało sześć par, z dalszą walką pożegnał się mąż Magdy Steczkowskiej, która stworzyła nowy duet. Z kim? O tym przekonamy się w 5 odcinku.

Tak żyją polscy milionerzy. Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła imprezę w swojej willi! Zobaczcie, jak mieszka

Natalia Siwiec zagalopowała się w wywiadzie! Wygadała się o propozycji udziału w hitowym programie! [WIDEO]

Zygmunt Chajzer wyjawił największy sekret „Ameryki Express”! Już wiemy, czy Tomasz Karolak rzucił palenie! [WIDEO]


“Ameryka Express” jest hitem TVN?

×