Szukaj

„Ameryka Express”: Znamy zwycięzcę! Która para okazała się najlepsza?

Ameryka Express

Ameryka Express

Finał Ameryka Express 4 za nami. Kto wygrał program? Karolina Pisarek, Paweł Deląg czy bracia Collins? Co działo się w ostatnim odcinku?

Za nami finał 4. edycji Ameryki Express (pierwsza nosiła tytuł Azja Express). O główną nagrodę walczyły trzy duety składające się z gwiazd i osób towarzyszących. Kto wygrał show? Karolina Pisarek, Paweł Deląg czy bracia Collins?

Finał Ameryka Express 4. Kto wygrał?

Pierwsze zadanie ostatniego dnia wyścigu Ameryka Express polegało na zebraniu wszystkich składników potrzebnych do wykonania tradycyjnego dla Ameryki Południowej dania o nazwie arepa. Natychmiast po wykonaniu kolumbijskich bułeczek pary musiały odnaleźć hasło, dzięki któremu mogły wsiąść do motorówek i udać się w kierunku kolejnej misji.

Szybkie łodzie dowiozły uczestników na karaibską, rajską plażę, gdzie czekało na nich zadanie sprawnościowe. Nie trzeba dodawać, że pływanie, oraz celny rzut to umiejętności podstawowe dla każdego finalisty Ameryka Express. Prosto z plaży uczestnicy wylądowali w środku miasta, gdzie musieli błyskawicznie przeistoczyć się w sprzedawców lodów, przejść się z koszem owoców na głowie i odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie był ukryty ostatni Amulet w tym sezonie.

Potem wyścig przyspieszył jeszcze bardziej. Szalona gonitwa po zakorkowanej Cartagenie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek dotyczących lokalizacji mety była najbardziej wyczerpującym fizycznie i psychicznie zadaniem w całej serii.

Trzecie miejsce zajęli Paweł i Darek, drugie bracia Collins, a pierwsze Karolina i Marta Gajewska-Komorowska. Dziewczyny wygrały 30 tysięcy złotych. Część pieniędzy przekazały na cele charytatywne.

Gratulacje!


Ameryka Express 4 – finał

Ameryka Express 4 – finał

Ameryka Express 4 – finał

Ameryka Express 4 – finał

Ameryka Express 4 – finał

Ameryka Express 4 – finał

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×