„Ameryka Express”: Uczestnicy nowej edycji ujawnieni! Będzie najlepsza obsada w historii show?

Ameryka Express - nowi uczestnicy

Ameryka Express - nowi uczestnicy

Już wiosną powróci program Ameryka Express. Madzia Wójcik, Grażyna Wolszczak czy Paweł Deląg, to tylko niektórzy z potencjalnych uczestników. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? 

Ameryka Express, to program, którzy pokochali widzowie. To oni z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, w których znane i lubiane osobistości, przemierzają tysiące kilometrów po Ameryce Południowej. Kolejna edycja telewizyjnego show odbędzie się już na wiosnę, a uczestnicy podobno będą się ścigać po Kolumbii. Giełda nazwisk  ruszyła.

Zobacz: Adam Zdrójkowski komentuje udział w „Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Ameryka Express 4 – kto wystąpi?

Czwarty sezon Ameryki Express może być równie emocjonujący, co poprzednie wydania. Wśród uczestników, jak informował jakiś czas temu Super Express, powinna się znaleźć znana i lubiana uczestniczka Big Brothera  Madzia Wójcik.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w Big Brotherzelub zwycięzcę drugiej edycji show, którą TVN 7 pokaże tej jesieni – informował tabloid.

Zobacz: Co dalej z „Ameryką Express”? Słowa Agnieszki Woźniak-Starak nie pozostawiają wątpliwości! [WIDEO]

Z kim będzie rywalizować? Jak informuje Pudelek rekrutacja wciąż trwa, a kolejne nazwiska wkrótce przestaną być sekretem. Jest spora szansa jednak na to, że w programie pojawią się:

  • Grażyna Wolszczak,
  • Paweł Deląg ,
  • Marcin „Różal” Różalski.

Dołączyć do nich mają także bohaterowie serialu 19+: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

Potencjalnymi uczestnikami mieli być także Borys Szyc i Justyna Nagłowska. Para zdementowała jednak te doniesienia i przyznała, że są one wyssane z palca. Ameryka Express 4 szykuje się więc niezwykle emocjonująco.

Ameryka Express 4 – kto poprowadzi?

Do tej pory program prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda oficjalnie zrezygnowała w trzecim sezonie. Kto ją zastąpi? Początkowo do roli tej typowano Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana, którzy na tym polu mają niemałe doświadczenie – byli jedną z ulubionych par pierwszej edycji programu. Okazuje się, że małżonkowie nie dołączą do obsady. Zamiast nich mówi się, że program poprowadzi Daria Ładocha.

Zobacz: Prowadzący „Ameryka Express” jest już wybrany! Kinga Rusin zdradziła nam kluczową informację [WIDEO]


Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Grażyna Wolszczak, Anna Kalczyńska, - Kryształowe Zwierciadła 2019

Grażyna Wolszczak, Anna Kalczyńska, - Kryształowe Zwierciadła 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×