Amber Heard wycięta z długo wyczekiwanego filmu. Po żenującym procesie z Johnnym Deepem zastąpi ją nowa aktorka

Amber Heard, Johnny Deep

Amber Heard, Johnny Deep

36-letnia Amber Heard jest już skończona w branży. Po przegranej z Johnnym Deppem spotkały ją kolejne problemy. To nie są dobre wieści dla jej fanów.

Przez ostatnie tygodnie media bacznie śledziły proces Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka w 2016 roku wniosła o rozwód z mężem. Dodatkowo dwa lata później oskarżyła go o przemoc domową. Gwiazdor, chcąc udowodnić swoją niewinność, pozwał ją do sądu, zarzucając jej zniesławienie. W sądzie dochodziło do kuriozalnych sytuacji. Byli partnerzy miotali wobec siebie niesmaczne i kuriozalne zarzuty. I tak np. Depp oskarżył Heard o to, że wypróżniła się na jego łóżko. Sąd ostatecznie przyznał rację ex-mężowi Amber.

Aktorka musi zapłacić 10 milionów dolarów odszkodowania Deppowi i 5 milionów nawiązki. Mimo to Amber nie zamierza godzić się ze oponentem. Stacja NBC wyświetliła dziś pierwszą część wywiadu z gwiazdą, podczas którego dalej kreowała się na ofiarę byłego partnera.

Do końca życia będę trzymać się każdego słowa moich zeznań – mówiła.

Jednocześnie podkreśliła, że podczas trwania związku nie zachowywała się najlepiej:

Przez cały czas trwania mojego związku robiłam i mówiłam okropne, godne pożałowania rzeczy, zachowywałam się w okropny, prawie nie do poznania dla samej siebie sposób, tak bardzo tego żałuję.

I dodała:

Był brzydki, a mógł być bardzo piękny, był bardzo, bardzo toksyczny. Byliśmy dla siebie okropni. Popełniłam wiele błędów, wiele błędów, ale zawsze mówiłam prawdę.

Samokrytyka nie uchroniła jej przed dalszymi konsekwencjami procesu.

Amber Heard usunięta z Aquaman 2

Dziś portal Just Jared opublikował tekst, w którym przekazał, że wytwórnia Warner Bros. zdecydowała, aby usunąć sceny z udziałem Amber z filmu Aquaman 2 (Aquaman and the Lost Kingdom), w którym wcieliła się ona w postać Mery. Już dograno sceny, w których pojawili się  Jason Momoa Nicole Kidman, a w których pierwotnie znajdowała się też Heard.

Just Jared niestety nie sprecyzował, kto dokładnie ma zastąpić skompromitowaną gwiazdę, jednak początkowo czytelnicy serwisu uznali, że chodzi o Kidman. Nie jest to jednak prawdopodobne ze względu na to, że 54-latka gra w obrazie inną postać.


Amber Heard L'Oreal

Amber Heard L'Oreal

Nicole Kidman - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Nicole Kidman - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Angelina Jolie i Johnny Deep

Angelina Jolie i Johnny Deep

Komentarze

 • GośćMEDUZA! pisze:

  PYRKON 2022 – został otwarty – zapraszamy na Zlot SF- do Poznania!

 • GośćIRONREGI!👽 pisze:

  Czym się tak wszyscy jaracie?- nie ma innego tematu!?- zamiast gdakac o filmie przyjedźcie do Poznania tam od17-19 czerwca odbywa się Jubileuszowy XX- festiwal miłośników fantastyki jeden z najlepszych w Europie- PYRKON!- tam sobie zobaczycie wszystkich bohaterów od Star Wars po Aguamena i setki innych atrakcji ( przewidywana frekwencja ok 60 tys odwiedzających i to jest Hit a nie wasze bzdurne wypowiedzi – wstęp tylko co mają coś a nie ,że coś z nimi nie HALO!

 • Justice4JD pisze:

  Emily Blunt, albo Blake Lively…. z resztą, prędzej obejrzę jak Aquaman ma dziecko z wielorybicą, niż z Ambert Turd

 • Gość na pisze:

  Emilia Clarke powinna ją zastąpić 😀

 • GośćJJ pisze:

  Jennifer Lawrence

  • Gość w dom, bóg w dom pisze:

   Andrzej Duda powinien zastąpić Heard.
   Jest równie ładny i śmiga po angielsku.

 • Gość pisze:

  Najwyzszanpora zeby ja wywalili

 • Gość pisze:

  Dokładnie!

 • Gość pisze:

  Nicolr Kidman nie zastąpi Amber, bo gra w tym filmie zupełnie inną postać – mamę Aquamana i królową Atlantydy. Nie może jednocześnie grać matki i żony.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×