Szukaj

Amber Heard przekazała najgorsze. Jej wpis rozrywa serce na milion kawałków

Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard jest pogrążona w żałobie. Straciła mamę, którą pożegnała na Instagramie. Wpis, który umieściła, rozrywa serce.

Amber Heard przeżywa trudny okres w życiu. Od miesięcy spotyka się na sali sądowej z Johnym Deppem. Najpierw aktorka oskarżyła byłego męża o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej, później ten wytoczył jej sprawę o zniesławienie. Aktor żąda od niej zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów.

Sprawę sądową między byłymi małżonkami śledzą media na całym świecie. Nie wpływa to korzystnie na karierę aktorki, która przedstawiana jest raczej w negatywnym świetle. Plotkuje się, że przez to Heard może stracić pracę i pożegnać się z rolą w kolejnej części Aquamana. 

Amber Heard straciła mamę. Wzruszający post obiegł media

To nie koniec trudnych momentów w życiu aktorki. Amber straciła mamę, Paige Heard, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Opublikowała ich wspólne fotografie, w opisie podzieliła się emocjami, które towarzyszą jej w tym trudnym czasie:

Moje serce jest złamane. Jestem zdruzgotana odejściem mojej mamy, Paige Heard. To stało się zbyt wcześnie. Zostawiła wspomnienia po swojej pięknej, delikatnej duszy. Już zawsze będzie nam jej brakować. Jej otwarte serce sprawiało, że była najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałam.

View this post on Instagram

I am heartbroken and devastated beyond belief at the loss of my mom, Paige Heard. She left us too early, clasping onto the memory of her beautiful, gentle soul. She will be missed from the very depths of our hearts forever. Her unflinching, open heart made her the most beautiful woman I had ever known. It’s hard to imagine and even more difficult to say but I feel truly lucky to have been her daughter and been given the gift of having the light she shone on everyone, fall on me for nearly 34 years. This has been an unbelievably painful time but in that, I am reminded of what survives us all, love. The kindness, support and generosity my sister Whit and I have received from friends and family has been utterly soul-saving.

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Aktorka dodała, że w ostatnich dniach trzyma się głównie dzięki pomocy bliskich:

Ostatnie dni były dla mnie szczególnie bolesne, ale przypomniały mi o tym, co zostanie po nas wszystkich — miłość. Życzliwość, wsparcie i hojność, jakie otrzymałyśmy z moją siostrą Whit od przyjaciół i rodziny, uratowały nasze dusze.

Internauci próbowali dodać otuchy Amber. W komentarzach pisali:

  • Trzymaj się. Musisz być silna w tym momencie.
  • To okropna strata. Przesyłam mnóstwo miłości.
  • Strata mamy to okropna strata. Bardzo współczuję.

Zobacz także: A jednak Johnny Depp mówił prawdę. Aktor padł ofiarą przemocy. Koszmarne nagranie trafiło do sieci


Amber Heard pożegnała mamę

Amber Heard pożegnała mamę

Amber Heard pożegnała mamę

Amber Heard pożegnała mamę

Amber Heard

Amber Heard

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×