Sąd upublicznił SMS-y Amber Heard. Wiadomość od kochanka-multimiliardera jest największą sensacją dnia

Amber Heard i Elon Musk

Amber Heard i Elon Musk

Amber Heard po rozwodzie z Johnnym Deepem mogła liczyć na ogromne wsparcie swoich przyjaciół. Podczas ostatniego procesu, który odbył się właśnie dzisiaj, ujawniono jej prywatne smsy. Wśród nich była wiadomość od Elona Muska.

Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, Amber Heard, proces o zniesławienie. Aktor żąda od niej zadośćuczynienia w wysokości bagatela 50 milionów dolarów. Spór byłych małżonków to jeden z najgłośniejszych procesów w historii show-biznesu. W zagranicznych mediach co jakiś czas pojawiają się przecieki dotyczące zeznań świadków i przedstawianych przez obie strony dowodów.

Rozwód między tą dwójką odbył się w cieniu wielkiego skandalu, a ich sądowa batalia trwa już od kilku lat. Aktorka oskarżała Deppa o przemoc fizyczną i psychiczną. Na dowód swoich słów umieściła w sieci zdjęcie swojej posiniaczonej twarzy. Przez pomówienia swojej byłej żony aktor natomiast stał się w USA wrogiem publicznym numer jeden.

Johnny Depp postanowił odeprzeć ataki swojej eks i walczyć o dobre imię. Wytoczył byłej żonie proces o zniesławienie i zażądał równocześnie zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów. Do mediów co jakiś czas wyciekają dowody w sprawie. Raz szala przechyla się na stronę Amber, innym razem okazuje się, że to Depp został ofiarą sprytnej manipulacji. Gwiazdor postanowił również walczyć z tabloidami. W jednym z brytyjskich brukowców nazwano go „damskim bokserem”. Odtwórca słynnej roli Jacka Sparrowa cały czas zaprzeczał tym wszystkim doniesieniom.

Amber Heard obawiała się o własne życie. Z pomocą przyszedł miliarder

Amber Heard nie raz podczas licznych procesów zeznawała, że była ofiarą przemocy ze strony byłego męża. Tuż po zakończeniu małżeństwa aktorka zaczęła spotykać się z miliarderem, właścicielem koncernu SpaceX – Elonem Muskiem. Na sali sądowej podczas ostatniego procesu, który Deep wytoczył tabloidowi, odczytano prywatne wiadomości, jakie były chłopak wysyłał do aktorki.

Zorganizuje dla Ciebie całodobową ochronę. Oferta pozostałaby ważna, nawet gdybyś nigdy więcej nie chciała mnie widzieć… W każdym razie przepraszam za bycie idotą. Cisza w eterze bardzo boli. Ma to dla mnie znaczenie ponieważ bardzo Cię lubię –  napisał Elon Musk do Amber.

Później na sali sądowej zostało odtworzone nagranie z kamer przemysłowych. Widać na nim, jak aktorka zaprasza do apartamentu, który dzieliła z Johnnym Deppem swojego kolegę z planu filmowego – Jamesa Franco. Amber została zapytana przez prawnika o materiał filmowy.

Rozmawialiśmy. Mówił do mnie „o Boże co Ci się stało?” Kiedy go wpuściałam i zobaczył moją twarz powiedział: „co Ci się stało?” – odpowiedziała aktorka.

Liczne procesy, które towarzyszą zakończeniu związku Amber i Deppa ujawniają kolejne nieznane fakty. Ten konflikt trwa już od kilku lat i nie zanosi się na to, aby miał się szybko zakończyć.


Elon Musk

Elon Musk

Amber Heard - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Amber Heard - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Amber Heard

Amber Heard

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×