Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński pękają z dumy! Ich syn zadebiutował przed kamerą! [WIDEO]

Alżbeta Leńska syn

Alżbeta Leńska syn

Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński pochwalili się filmowym debiutem syna. Antoś Cieszyński zagrał w teledysku Pawła Domagały do piosenki Czasami. Jak mu poszło? Wdał się w rodziców?

Alżbeta LeńskaRafał Cieszyński zdecydowanie mają powody do radości i świętowania. Po trudnych przejściach z zeszłego roku, gdy aktorka poważnie podupadła na zdrowiu i otarła się o śmierć, ich życie wreszcie wróciło do normy. Alżbeta wyzdrowiała, zawodowo mają się świetnie, odnowili przysięgę małżeńską… Życie nieźle ich rozpieszcza, bo to nie wszystkie powody do dumy i radości. Okazuje się, że syn pary, Antoś Cieszyński, również napawa ich niebywałą radością. Chłopiec postanowił bowiem pójść w ślady swoich rodziców i zająć się aktorstwem!

Na jego debiut nie trzeba było długo czekać. Rafał pochwalił się na Instagramie, że Antek wystąpił w teledysku Pawła Domagały do piosenki Czekaj u boku swojej boskiej mamy oraz Tomasza Oświecińskiego!

Dzisiaj o godzinie 19.00, na kanale Pawła Domagały premiera teledysku do jego pięknej piosenki: „Czasami”. Ten klip jest nam bardzo bliski, ponieważ po raz pierwszy przed kamerą wystąpił nasz Antoś! I podobno całkiem nieźle „ ogarnął” temat. Poza tym w teledysku pojawia się też piękna barmanka @betalenska , groźny właściciel klubu @tomasz_oswiecinski_official  oraz piękna melomanka @nataliacieszynska  Dziękujemy @paweldomagala@zuzagrabowska@studio35presents@nataliacieszynska#love#❤️❤️❤️

Zobaczcie i sami oceńcie! Jak Antek wypadł przed kamerami? Jak dla nas droga do kariery na polskich salonach stoi przed nim otworem po tak udanym debiucie. 🙂

Zobacz: Alżbeta Lenska przeszła kolejną spektakularną metamorfozę! Teraz jest podobna do Anity Werner!

Zobacz: Alżbeta Lenska dopiero po kilku miesiącach pokazała swoje zdjęcie z odnowienia ślubu z Rafałem Cieszyńskim! Wybrała ten dzień specjalnie!

Zobacz: Alżbeta Leńska jednak jest w ciąży?! Słowa gwiazdy nie pozostawiają cienia wątpliwości


Antoś - syn Alżbety Leńskiej i Rafała Cieszyńskiego w teledysku

Antoś - syn Alżbety Leńskiej i Rafała Cieszyńskiego w teledysku

Alżbieta Lenska z dziećmi na zakupach w Smyku w Blue City

Alżbieta Lenska z dziećmi na zakupach w Smyku w Blue City

Rafał Cieszyński, Alzbieta Lenska

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×